Skocz do zawartości

Jak podpiąć ssanie?


mico21

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem niedawno Tipo 1.6 DOHC z rocznika 1989 i koleś od którego go kupowałem mówił mi zę jest odpiete ssanie żeby mniej palił teraz jestem ciekawy jak to podłaczyć bo by się przydało podobno ssanie w tym silniku jest na podciśnienniu zrobione pliz pomózcie podeślijcie fotki co gdzie jak lub dokladnie opiszcie do mechanika nichce jechac bo mnie skroi pozdro i czekam na wasza pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gaźnik czy wtrysk??

> a jak teraz odpala na zimnie?? jak utrzymuje obroty??

Jest to wtrysk jedno punktowy odpala spoko na benzyce i na gazie bez problemu tylko jak złapie temperaturke to trzyma obroty a tak to gaśnie zaraz po odpaleniu jak nie bede siedział i go trzymał delikatnie na obrotach dopuki nie złapie temperaturki pozdro prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ssanie podpiete bylo do silniczka krokowego taka normalna, fiatowska wtyczka.

podcisnienie nie ma tu nic bezposrednio do rzeczy. impuls ssania daje komputer po sprawdzeniu temperatury z czujnika w kolektorze dolotowym. jesli masz to wszystko podlaczone, to znaczy, ze albo czujnik, albo silniczek krokowy padl..

a jesli podcisnienie masz dobrze podpiete, to jesli masz wskaznik chwilowego zuzycia paliwa, to powinien po odpaleniu samchodu znajdowac sie troszke po lewej stronie kreski wskazujacej polowe. jesli wskazuje duzo wiecej, albo w ogole sie nie podnosi, to znak, ze cos nie tak jest w podlaczeniu podcisnienia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.