Skocz do zawartości

Moje spostrzeżenia: body, wtyczki, liczniki


jaceknokia

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo że chodzi o body. Odkleiłem tą naklejkę i wyczytałem że numer body to : 51783783 N30. Zajrzałem do e-pera i numer mojego body powinien obsługiwać: ABS, światła przeciwmgielne, elektryczne zamykanie drzwi,klima automatyczna, czujnik parkowania ( wtyczka pod autem zwisa )

Teraz co do cana. Pozwoliłem sobie wkleic schemat magistrali can. Widać na nim ze radio i clima są koło siebie i działają "razem"

U siebie a aucie mam klime manu ale znalazłem wtyczkę oklejoną białą taśma i po kolorze doszedłem ze to konektor D021 w których to piny 2 i 3 to magistrala can. Dlatego podciagnę z nich magistrale do radia jak juz bede je miał.

M094 to wtyczka radia ( pin 1i 3 to can) M070 to centralka klimy a powyzej złacze D021 które ja znalazłem u siebie.

p1010443q.jpg

schematk.png

Zmieniając temat. Sprzedałem ostatnio licznik emotona ( nie było temp zewn, nie było menu service, była funkcja zamykania po ruszeniu ) Jakie to zdziwienie moje było jak kupiec który zamontował licznik pisze do mnie ze działa mu zamykanie , i działa menu service. Czyli wychodzi z tego ze albo ma lepsze body albo na aso ma lepszy soft w egzaminerze. Aktualnie mam nowego emotiona starszego, gdzie temp sie pokazuje tak samo działa service i auto lock.

sorki za tyle czytania zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.