Skocz do zawartości

Clarion FZ709E ? Pomoc w wyborze radia


IroN_87

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, ktoś ma/testował?

Jest to warte swojej ceny? czy tylko fajnie wygląda wink.gif

Przykładowa aukcja

Chcę kupić radio, ale sam nie wiem jakie i za ile facepalm.gif

Wcześniej miałem Clariona DZX788RUSB

Szukam czegoś z USB...

Patrzyłem też na stacje multimedialne:

Clarion VRX888RBT

Pioneer AVH-P5000DVD

Co o nich powiecie?

W używce może bym wyrwał za 1500zł (raczej tej kwoty nie będę przekraczał) mam też możliwość ściągnięcia czegoś z Anglii...

Może coś polecicie co wpadnie mi w oko i ucho wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Jak w temacie, ktoś ma/testował?

> Jest to warte swojej ceny? czy tylko fajnie wygląda

Mam to u siebie, podlaczone pod uDimension Jr czterokanalowy+ carpower neoset + sub polk.

Monolit - nie zdejmiesz panela - musisz sie liczyc z tym, ze radio jest caly czas na widoku. To moze byc negatyw.

Brak CD, brak jakichkolwiek ruchomych czesci. jest lekki - w zasadzie mozna by go zamontowac pod dowolnymkatem, choc producent tego nie poleca.

Cinche nie sa 4V - zainwestujesz ciut wiecej i bedziesz mial model z 4V oraz zestawem glosnomowiacym.

Brzmienie - nie jest zle, ale to nadal nie jest Alpine (kto ma / mial Alpine ten bedzie krecil nosem), w brzmieniu nie ma tego czegos - NATOMIAST bardzo wiele zalezy od jakosci mp3 (ja ripuje sam do 320kbp/s), klocek potrafi "wykazac" niska jakosc plyty CD (wiem jak brzmi to co napisalem, ale niektore plyty po zripowaniu graja fenomenalnie, inne fatalnie).

Mozesz oczywiscie podlaczyc jeszcze iPoda lub inne mp3.

Sterowanie pilotem mozliwe, niestety pilot ma pewne ograniczenia funkcjonalnosci.

Denerwujace bywa uzywanie dotykowego wyswietlacza - od czasu do czasu trzeba sie naszukac odpowiedniego miejsca zeby wywolac funkcje.

Nie wiem co chcesz jeszcze wiedziec? ;-)

Chcialem wyeliminowac brzeczace plyty CD w samochodzie i wyeliminowalem. Tyle. Az tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.