Skocz do zawartości

nie działa lewe swiatło mijania - help!!!


delad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

mam dziwny przypadek - dziś w czasie jazdy zgasło mi lewe swiatło mijania (długie działaja normalnie). Żarówka jest na 100% dobra (wymieniłem na nową) i bezpiecznik tez dobry, a żarówka nie swieci!!! Co to może być? Czy komputer moze mieć cos z tym wspólnego? Miał ktos cos podobnego?

Panda ma 3 lata, stan instalacji przy reflektorze w zasadzie idealny, czyste konektory itp...

Problem w tym ze potrzebuję intensywnie samochód w tym tygodniu a do braku swiatła byle glina sie przyczepi... Jesli ktoś miał cos takiego to proszę o info

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!

> mam dziwny przypadek - dziś w czasie jazdy zgasło mi lewe swiatło mijania (długie działaja

> normalnie). Żarówka jest na 100% dobra (wymieniłem na nową) i bezpiecznik tez dobry, a żarówka

> nie swieci!!! Co to może być? Czy komputer moze mieć cos z tym wspólnego? Miał ktos cos

> podobnego?

> Panda ma 3 lata, stan instalacji przy reflektorze w zasadzie idealny, czyste konektory itp...

> Problem w tym ze potrzebuję intensywnie samochód w tym tygodniu a do braku swiatła byle glina sie

> przyczepi... Jesli ktoś miał cos takiego to proszę o info

> Pozdrawiam

temat poruszamy 32534656734790 razy.... Używałeś wyszukiwarki?

Winna jest szara kosta pod kierownicą, weż troche poszukaj bo zapomniałem jak ona się fachowo nazywa...

Edyta:

Tu masz kolego do poczytania ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na drugiej stronie jest już po raz któryś raz z kolei wałkowany wątek - wystarczy skorzystać z

> wyszukiwarki

OK, sorry - znalazłem i juz wszystko wiem, naprawiłem i zamówiłem na allegro kostkę...

dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OK, sorry - znalazłem i juz wszystko wiem, naprawiłem i zamówiłem na allegro kostkę...

> dzieki!

nowa kostra starczy na niedługo okres pomyśl o molexie dobry patent, wlasnie przymierzam się do przerobienia tego ponieważ nowa kastka też już się stopiła... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nowa kostra starczy na niedługo okres pomyśl o molexie dobry patent, wlasnie przymierzam się do

> przerobienia tego ponieważ nowa kastka też już się stopiła... pozdrawiam

problem mnie nie tyka ale widzac ilosc watkow o wypalonych stykach zastanawiam sie czy nie prosciej i skuteczniej jest zalozyc przekaznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> problem mnie nie tyka ale widzac ilosc watkow o wypalonych stykach zastanawiam sie czy nie prosciej

> i skuteczniej jest zalozyc przekaznik?

Taka ciekawostka z ogledzin kostki - u mnie była juz wymieniana bo sa dwa dolutowane przewody, no i jak właczam swiatła to slyszę w okolicy tego panelu (body komputera ?) stuk jak przekaźnika. Nie miałem czasu tego wybebeszyć całkowicie ale niewykluczone ze mam przekaźniki... chociaż wtedy nie stopił by sie styk. jak przyjdzie kostka to sie temu przyjrze dokladniej.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.