Skocz do zawartości

Jak dostać się do pompy paliwa?


oplo1

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpocznę od tego że zgasiłem silniczek i już nie zapalił. Na krawacie udało się ale tylko na LPG i tak sobie przypuszczam że pompa siadła lub coś z jej zasilaniem. Pytanie mam jak dostać się do pompy paliwa tylko rozpoczynając od: stajesz przed autem i............. bo laik jestem.

A i jeszcze jedno - zasilanie załącza przekaźnik (ten pod maską) - czy obwód ma jakiś bezpiecznik? Jeśli tak to gdzie on?

P.S. Możliwe jest by padnięta uszczelka pod głowicą (kiepawa kompresja) powodowała że na benzynce nie bedzie jechał? spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pod tylną kanapą powinna być klapka po zdjęciu której dostaniesz sie

> do pompy. pod maską jest też bezpiecznik nie wiem jak w 900e ale

> u mnie jest taka czarna puszeczka na lewym kielichu i tam się on

> znajduje.

U mnie to te przekaźniki są tu i przy jednym z nich jest bezpiecznik a przy drugim nie

275980920-Zdj%EAcie018.jpg

Problem jednak chwilowo się rozwiązał sam bo odpalilem na gazie i jechałem do warsztatu, a że musiałem objazdem tam sie dostać to jechałem przez wertepy i po tym przejeździe już pali na benzynce i jedzie spineyes.gif

Cosik się musiało w pompie zatkać, ale i tak trzeba bedzie to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.