Skocz do zawartości

Sprzęgło ciężko chodzi...


wozniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wymieniłem sprzęgło kompletne na VALEO ale po wymianie nie zauważyłem specjalnej różnicy w sile jakiej należy użyć do naciskania pedału. Jest tak samo jak ze starym sprzęgłem. Czy po wymianie powinno być tak jak w nowej Pandzie (sprzęgło chodzi leciutko)?, co ewentualnie na to ma wpływ i czy czasem to nie jest linka, która się blokuje itp. Proszę o rade - moze ktoś przerabiał temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nikt nie miał problemów jak wyżej - Wszystkim sprzęgła chodzą mięciutko??

mi raz w aso powiedzieli ze ciezko chodzi... i nie przejmuje sie tym i jezdze dalej smile.gif

konstrukcja banalbna wiec jezeli ciezko chodzi to moze zwyczajnie opor na pedale i lince za duzy - brod syf brak smaru

jak chcesz sie babrac to wymien linke a przy okazji jak odepniesz linke od pedalu to zobaczysz czy sam pedal ciezko nie chodzi - a moze lepiej w odwrotnej kolejnosci smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A u mnie raz chodzi ciężko a raz nie i tak już gdzieś od 20tys

przez okres jaki jest - czyli 120 kkm nawet nie poczulem ze chodzi ciezej.. jedyne co to przy okazji jakiejsc wizyty na przegladzie w aso stwierdzono ze ciezko... i nie mam zamiaru robic nic w kierunku uzyskania "lekkosci" smile.gif

do czasu kiedy dziala tak jak powinno i spelnia swoje zadanie nie mam zamiaru sie do sprzegla dotykac smile.gif

jedyne co to jakis czas temu podciagnalem na lince bo zaczelo nizej brac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.