Skocz do zawartości

Po sąsiedzku potrzeba pomocy ;)


Gumis666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z Cento koncika.

problem jest z Peugeotem 106 z 1997r poj 1.0

otóż coś w tym aucie wyje/buczy.

Sprawa wyglada tak : podobno było silne hamowanie tym samochodem (z zablokowaniem kół) i od tej pory co jakis czas coś wyje buczy slinka.gif

Dziś to zdiagnozowałem i dźwięk jest albo ze skrzyni albo sprzęgła, jadąc na 4 biegu miedzy 80-100 dając gazu cisza, w momencie puszczenia pojawia się to wycie (w kabinie ten dźwięk jest podobny trochę jakby ktoś coś taką szlifierką dremla robił ale to tak mi najbardziej się skojarzyło zeby.GIF ) wysprzęglam wrzucam na luz wycie jest dalej, wrzucę z powrotem 4 bieg dodam gazu cisza, puszczam gaz znowu. potem starałem sie wyhamować i na luzie do całkowitego zatrzymania to wyło oczywiście troche sie uciszało. 1,2,3 jedziemy dalej cisza 80-100 puszczam noge i powtórka z rozrywki wink.gif ktoś ma jakiś pomysł na bolączke tego auta bo juz mi przy nim powoli ręce opadają wink.gif

Dzięuję za każde sugestie gdzie szukać wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.