Skocz do zawartości

wymiana płynu chłodzącego


marcin2222

Rekomendowane odpowiedzi

zakupiłem bańkę plynu. Rozchodzi się o technologię wymiany, żeby nie zapowietrzyć układu i nie narobić się.

Wymyśliłem, żeby przy gorącym pracującym silniku wykręcić odpowietrzenie i jednocześnie dolewać świeży płyn.

podobno są dwa odpowietrzenia. Proszę o porady i fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zakupiłem bańkę plynu. Rozchodzi się o technologię wymiany, żeby nie zapowietrzyć układu i nie

> narobić się.

> Wymyśliłem, żeby przy gorącym pracującym silniku wykręcić odpowietrzenie i jednocześnie dolewać

> świeży płyn.

> podobno są dwa odpowietrzenia. Proszę o porady i fotki

no i tym sposobem masz prostą drogę do pęknięcia głowicy z powodu szoku termicznego

płyn wymieniaj na zimnym silniku.

dużo na temat wymiany i metod opisano w tym wątku

Generalnie masz odpowietrzacz na wężach nagrzewnicy oraz na chłodnicy - lewy górny róg obok wlewu płynu do chłodnicy- tak czy inaczej zleciłbym to serwisowi waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zakupiłem bańkę plynu. Rozchodzi się o technologię wymiany, żeby nie zapowietrzyć układu i nie

> narobić się.

> Wymyśliłem, żeby przy gorącym pracującym silniku wykręcić odpowietrzenie i jednocześnie dolewać

> świeży płyn.

> podobno są dwa odpowietrzenia. Proszę o porady i fotki

Bierz poprawkę pojemności układu o węże lpg wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.