Skocz do zawartości

Czy taka chłodnica nadaje się do 1.4 16V ?


notebuk1

Rekomendowane odpowiedzi

W eperze znalazłem do 1.4 taką.

EDIT: Cofam swoją propozycję, właśnie wróciłem od gazownika, który stwierdził, że to nie na rurkach cieknie(0,5l/2kkm), możliwe, że poci się na chłodnicy, ale nie był wstanie tego stwierdzić, więc spodziewam się, że będę musiał podmienić chłodnicę. frown.gif

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> W eperze znalazłem do 1.4 taką.

> EDIT: Cofam swoją propozycję, właśnie wróciłem od gazownika, który stwierdził, że to nie na rurkach

> cieknie(0,5l/2kkm), możliwe, że poci się na chłodnicy, ale nie był wstanie tego stwierdzić,

> więc spodziewam się, że będę musiał podmienić chłodnicę.

No wiec dobrze że mi jej nie sprzedałeś. W Twoim przypadku zapewne poci się chłodnica. Co ciekawe mi ubywa płynu jedynie w okresie zimowym (co sugeruje rozszczelnianie się w wyniku niskich temperatur. Latem poziom jest ok. Podejrzewam, że puszcza na połączeniu metalowy radiator-plastikowy boczek chłodnicy z lewej strony (przynajmniej u mnie i u mojego kumpla tak jest :/ )

Ja dopiero kupie , ale chyba jakiś nowy, tańszy zamiennik, bo używki się obawiam, gdyż może mieć podobną przypadłość (przecieki od czasu do czasu).

Z tej aukcji CHŁODNICA FIAT STILO 1.2i 16V,1.4i 16V,1.6i 16V (numer 1253816945) wynika, że do we wszystkich jest taka sama, więc problemu z kupnem nie powinno być.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wiec dobrze że mi jej nie sprzedałeś.

Wiem, bo dzisiaj odebrałem swoje stilo z ASO z zamontowaną chłodnicą, którą chciałem Ci sprzedać smile.gif

> W Twoim przypadku zapewne poci się chłodnica. Co ciekawe

> mi ubywa płynu jedynie w okresie zimowym (co sugeruje rozszczelnianie się w wyniku niskich

> temperatur. Latem poziom jest ok. Podejrzewam, że puszcza na połączeniu metalowy

> radiator-plastikowy boczek chłodnicy z lewej strony (przynajmniej u mnie i u mojego kumpla tak

> jest :/ )

Stawiam na grzejnik nagrzewnicy.

> Ja dopiero kupie , ale chyba jakiś nowy, tańszy zamiennik, bo używki się obawiam, gdyż może mieć

> podobną przypadłość (przecieki od czasu do czasu).

> Z tej aukcji CHŁODNICA FIAT STILO 1.2i 16V,1.4i 16V,1.6i 16V (numer 1253816945) wynika, że do we

> wszystkich jest taka sama, więc problemu z kupnem nie powinno być.

Tylko niech to będzie przyzwoity zamiennik bo kiepskie zamienniki potrafią mieć mocowania w złych miejscach(przesunięte trochę względem tego co powinno być).

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko niech to będzie przyzwoity zamiennik bo kiepskie zamienniki potrafią mieć mocowania w złych

> miejscach(przesunięte trochę względem tego co powinno być).

czy to: http://allegro.pl/chlodnica-wody-fiat-stilo-1-2-01-r-nowa-w-wa-wawa-i1284122795.html

moze byc przyzwoity zamiennik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.