Skocz do zawartości

zaślepki w podusfitce kombiaka-co to jest?


sebzal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;

Po długim i mozolnym tentegowaniu w głowie doszedłem do jedynie słusznego wniosku, że trzeba zrobić coś z podsufitką zanim mi szmata spadnie na głowę w czasie jazdy i jak w coś przy... to mi przejdzie ochota do życia...

zatem zacząłem rozbierać podsufitkę, wcześniej nabywszy materiał i klej zalecony przez tapicera

potknąłem się na śrubach,wkrętach mocujących plastiki do słupków - thorxa nie miałem na stanie właściwych rozmiarów a imbus nie współpracował

dopiero jak zechciałem zdemontować zaślepki obok rączek uchwytów nad tylnymi drzwiami i nad tylnymi oknami to mnie trochę powstrzymało...

nie chce toto zejść, boję się wyłamać żeby nie zniszczyć a nie wiem jak to zdjąć i do czego to wogóle służy? część z nich pewnie to zaczepy na siatkę bagażową?

pomóżcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie chce toto zejść, boję się wyłamać żeby nie zniszczyć a nie wiem jak to zdjąć i do czego to

> wogóle służy? część z nich pewnie to zaczepy na siatkę bagażową?

> pomóżcie...

Nie mam zdjęcia ale jak odchylisz zaślepkę to zobaczysz wciśnięty kołeczek. Działa on na zasadzie kołka rozprężnego. Po prostu łapiesz kołeczek szczypcami, wyciągasz go całkowicie i element który sprawia Ci kłopot wychodzi bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.