Skocz do zawartości

Ekonomiczne radio z wejściem USB i ew czytnikiem SD


_aDi_

Rekomendowane odpowiedzi

> Mocno wypadłem z tematu i nie wiem co teraz jest "trędi"

> Radio będzie służyło jedynie jako driver dla pieca, więc nie musi być jakoś szczególnie mocne,

> powinno za to posiadać aux in/out

> Budżet ?? hmm...do 5 stówek.

> ??

a to ma mieć napęd cd?

bo jesli nie to blaupunkt sd48 (bogate mozl regulacji dzwieku, cena , wykonanie, )

lub

dla podniecających się magią marki

alpine IDA-X311 - o ile zaakceptujesz minimalne przkroczenie budżetu, kompletnie popieprzone menu i chore dojście do komórek pamieci radia oraz anemiczny bas i duzo srodka (ale przy podlaczeniu do pieca to pewnie ma mniejsze znaczenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a to ma mieć napęd cd?

-- niekoniecznie, po to ma mieć SD wink.gif

> bo jesli nie to blaupunkt sd48 (bogate mozl regulacji dzwieku, cena , wykonanie, )

-- stary, poczciwy szwab ze swym surowym dizajnem

Wygląda fajnie, bez delfinków i innych wykwitów

Dzieki, podjadę do jakiegoś idiotycznego sklepu i pomacam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> -- niekoniecznie, po to ma mieć SD

> -- stary, poczciwy szwab ze swym surowym dizajnem

> Wygląda fajnie, bez delfinków i innych wykwitów

> Dzieki, podjadę do jakiegoś idiotycznego sklepu i pomacam

radio faktycznie jest obrzydliwe ale generowany dzwięk jest w stanie zniwelować te minusy stylistyczne zlosnik.gif Wsadzalem kilka radyjek do auta i dopiero blau mnie zadowolił. Czyta bez problemu pendrive 16gb , miewa klopoty z niektorymi kartami sdhc 4gb (ale 2gb smigają az milo). Dodatkowo pen jest wpinany na przedluzaczu z tyłu radia.

DSCF1484Small.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możecie przedstawic swoje opinie na temat marki clarion? Kolega ma radyjko CLARION CZ100E nawet ładnie gra. I teraz sie zastanawiam czy moje sony CDX S2000 gra źle czy tamto radyjko gra lepiej. Głośniki mamy podobne, ja mam wyciszonego lanka matą dekarską wiec powinno lepiej grac u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a możecie przedstawic swoje opinie na temat marki clarion? Kolega ma radyjko CLARION CZ100E nawet

> ładnie gra. I teraz sie zastanawiam czy moje sony CDX S2000 gra źle czy tamto radyjko gra

> lepiej. Głośniki mamy podobne, ja mam wyciszonego lanka matą dekarską wiec powinno lepiej grac

> u mnie.

Wydaje mi się iż lepiej bedzie zamienic radia w autach jak jest mozliwość i dopiero wtedy sprawdzisz czy gra lepiej czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wydaje mi się iż lepiej bedzie zamienic radia w autach jak jest mozliwość i dopiero wtedy

> sprawdzisz czy gra lepiej czy nie.

właśnie kostki nie pasują, a nie bardzo mamy czas sie zjechać i grzebać. Mój soniacz robi problemy cos w panelu chyba zwiera bo przyciski zrobimy sie multi funkcyjne co bys nie wcisna to coś innego sie włącza. Zastanawiam sie nad tym clarionem ale to chyba pochodna chinoli oslabiony.gif sony to sony dawniej x plote to było coś, a teraz to wypadłem z obiegu i nie bardzo wiem w co zainwestować. Alpinka która proponujecie jest śliczna, ale cena jakby to powiedziec nieco studzi moją miłość grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.