Skocz do zawartości

Problem AUX w fabrycznym radiu Fiata.


Jarecki88

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo niektóre radiootwarzacze Fiata po małej przeróbce można zmusić do pracy w trybie line-in co też jakiś czas temu zrobiłem. grinser006.gif Wszystko by było ładnie i fajnie gdyby... W moim egzemplarzu występuje dziwna zależność między głośnością dźwięku z zewnętrznego urządzenia a samym urządzeniem. icon_rolleyes.gif O co chodzi? Chodzi o to, że jak pod AUX podłączę telefon (były różnej maści SE, teraz jest Samsung Avila i Monte) to wszystko jest pięknie. brawo.gif Dźwięk czysty, głośny i donośny. Natomiast gdy podłączę pod to samo AUX odtwarzacz mp3 (próbowałem z Creative i Pentagramem, czyli raczej nie chłam i dziadostwo) to mi radio zaczyna trzeszczeć i tak jakby płyta się zacinała angryfire.gif Problem ustępuje, gdy na odtwarzaczu mp3 zmniejszę głośność do około połowy maksymalnej wartości Problemu by nie było, gdyby nie to, że wtedy gra to wszystko masakrycznie cicho. oslabiony.gif Nie jestem żadnym dźwiękowcem i nie wiem, czym się różni dźwięk z telefonu a z mp3. Czy da się podłączyć mp3 by grało głośniej? Z telefonem jako AUX jest strasznie dużo zabawy w podłączanie/odłączanie przy wysiadaniu co jest po jakimś czasie megaupierdliwe spineyes.gif Czy ktoś ma jakieś pomysły, co by zrobić? Dodam, że wszystkie equalizer`y już powyłączałem i faktycznie, może jest delikatnie głośniej ale to wciąż nie to. Za wszelkie sugestie bardzo dziękuję smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.