Skocz do zawartości

Nie pali na wszystkich cylindrach, a wszystko wymienione?


NeoX

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Mam pewien problem, którego już zupełnie nie rozumiem.

Zacznę od tego że wymieniłem już świece kable oraz jedną cewkę zapłonową, sondę lambda a mimo to świece są okopcone. Gorzej jednak, że zimny silnik nie pali na wszystkie gary frown.gif

Po rozgrzaniu jest chyba troszkę lepiej.

Nie wiem czego to może być przyczyna, gdyż jak czytam książkę p. Trzeciaka, to po cewce już nie ma nic, jest tylko zintegrowany z centralką zespół zapłonowy;/

Może wy podsuniecie jakiś pomysł?

PS: Nie wiem dlaczego, ale mimo iż zaktualizowałem profil, wpisałem samochód (CC 899 SPI) zainteresowania itp. to na forum ciągle nie widzę swoich danych. Coś trzeba jeszcze zaznaczyć? bo nie znalazłem niczego więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie!

> Mam pewien problem, którego już zupełnie nie rozumiem.

> Zacznę od tego że wymieniłem już świece kable oraz jedną cewkę zapłonową, sondę lambda a mimo to

> świece są okopcone. Gorzej jednak, że zimny silnik nie pali na wszystkie gary

> Po rozgrzaniu jest chyba troszkę lepiej.

> Nie wiem czego to może być przyczyna, gdyż jak czytam książkę p. Trzeciaka, to po cewce już nie ma

> nic, jest tylko zintegrowany z centralką zespół zapłonowy;/

> Może wy podsuniecie jakiś pomysł?

> PS: Nie wiem dlaczego, ale mimo iż zaktualizowałem profil, wpisałem samochód (CC 899 SPI)

> zainteresowania itp. to na forum ciągle nie widzę swoich danych. Coś trzeba jeszcze zaznaczyć?

> bo nie znalazłem niczego więcej

widać twoje dane tylko w profil trzeba wejść. hobby elektronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.