Skocz do zawartości

kontrolka oleju


Arthur24

Rekomendowane odpowiedzi

witam z sąsiedniego kącika centomania smile.gif

mam problem z moją służbową Pandą 1.1

otóż wczoraj nie chciała mi odpalić bo aku sie rozładował wiec przez noc ładowałem akumulator. Rano podłączam akumulator i cos mi zaczyna pikać pod deska rozdzielczą ? zapalam samochód i nie gasnie mi kontrolka oleju a po kilku sekundach samochód sam gasnie tak jakby cos odcinało zapłon. Olej był wymieniany w zeszłym tygodniu. Zresetowałem kompa to przestało pikać ale wciaż swieci sie kontrolka oleju i samochód gasnie po kilku sekundach frown.gif

macie moze jakiś pomysł co to moze byc ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam z sąsiedniego kącika centomania

> mam problem z moją służbową Pandą 1.1

> otóż wczoraj nie chciała mi odpalić bo aku sie rozładował wiec przez noc ładowałem akumulator. Rano

> podłączam akumulator i cos mi zaczyna pikać pod deska rozdzielczą ? zapalam samochód i nie

> gasnie mi kontrolka oleju a po kilku sekundach samochód sam gasnie tak jakby cos odcinało

> zapłon. Olej był wymieniany w zeszłym tygodniu. Zresetowałem kompa to przestało pikać ale

> wciaż swieci sie kontrolka oleju i samochód gasnie po kilku sekundach

> macie moze jakiś pomysł co to moze byc ?

> pozdrawiam

a poziom oleju sprawdziles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.