Skocz do zawartości

Citroen C2 1,4 HDI i pasek klinowy


michal_losicki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem z paskiem klinowym. W moim modelu (i to wcale nie jest smieszne) nie ma napinacza paska klinowego. PAsek smiga na kolach: pasowym, kompresora, alternatorze i rolce ktora napewno nie jest napinaczem. NA alternatorze takze nie ma szans go napiac. Wymienial ktos juz pasek w tym modelu ? Mam przejechane 190 kkm i piszczy cholera na mrozie. Pozdrawiam. P.S Jakby mi ktos zczytal dokladne wymiary paska jakie ma u siebie bylbym wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Mam pewien problem z paskiem klinowym. W moim modelu (i to wcale nie jest smieszne) nie ma

> napinacza paska klinowego. PAsek smiga na kolach: pasowym, kompresora, alternatorze i rolce

> ktora napewno nie jest napinaczem. NA alternatorze takze nie ma szans go napiac. Wymienial

> ktos juz pasek w tym modelu ? Mam przejechane 190 kkm i piszczy cholera na mrozie. Pozdrawiam.

> P.S Jakby mi ktos zczytal dokladne wymiary paska jakie ma u siebie bylbym wdzieczny

Musisz sobie kupic tzw pasek elastyczny do silnikow 1.4/1.6HDi z klima (dlugosc paska bodaj 1090 mm), mozna kupic w ASO za 112pln albo zamiennik Gates lub Conti w cenie okolo 80pln.

Montaz takiego paska wyglada tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Mam pewien problem z paskiem klinowym. W moim modelu (i to wcale nie jest smieszne) nie ma

> napinacza paska klinowego. PAsek smiga na kolach: pasowym, kompresora, alternatorze i rolce

> ktora napewno nie jest napinaczem. NA alternatorze takze nie ma szans go napiac. Wymienial

> ktos juz pasek w tym modelu ? Mam przejechane 190 kkm i piszczy cholera na mrozie. Pozdrawiam.

> P.S Jakby mi ktos zczytal dokladne wymiary paska jakie ma u siebie bylbym wdzieczny

Jest napinacz.

284465144-bez%A0tytu%B3u.JPG

284465144-1.JPG

proszę bardzo

post-91846-1435251076863_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Wlasnie oto mi chodzilo. Pozdrawiam

> Musisz sobie kupic tzw pasek elastyczny do silnikow 1.4/1.6HDi z klima (dlugosc paska bodaj 1090

> mm), mozna kupic w ASO za 112pln albo zamiennik Gates lub Conti w cenie okolo 80pln.

> Montaz takiego paska wyglada tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od 26 maja 2004 w wersji bez klimy lub od 12 wrzesnia 2004 w wersji z klima do 3 marca 2007

> wystepuje elastyczny pasek wielorowkowy osprzetu.

Ło matko panic.gif to już paski z rajstopów robią jak za komuny. ooniee.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.