Skocz do zawartości

pomoc w wyborze autka


ROBERT13

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro masz dylemat nad tymi autami to ci napisze, że żadnym bym się nie interesował. W życiu nie zrobię po auto za 10kpln tysiąckilometrowej, całodziennej wycieczki sick.gif. 10 takich wycieczek i skończy się budżet. Nie ma u ciebie w okolicy dobrych aut w tej cenie?

Daruj sobie to z Sierpca bo to poprawiane PS ile wejdzie. W tej drugiej po placu widać, że ręczny ma dobry.

Auto jak auto. Wujek meganą I ph II z tym motorem natłukł 300kkm i był tak zadowolony, że zostawił auto na dożywocie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj na regionalnym kąciku może ktoś z tamtych regionów będzie miał ochotę pojechać i zobaczyć auto. Auta ogólnie według mnie bardzo fajne tylko jaki jest ich stan techniczny.

Być może pojedziesz tylko po to żeby stwierdzić że to szmelc, fajnie jakby ktoś na to zerknął przed twoim pojechaniem.

Silniki w tych autach są ok, raczej niezawodne pod warunkiem że rozrząd robiony na czas smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pogadaj na regionalnym kąciku może ktoś z tamtych regionów będzie miał ochotę pojechać i zobaczyć

> auto. Auta ogólnie według mnie bardzo fajne tylko jaki jest ich stan techniczny.

> Być może pojedziesz tylko po to żeby stwierdzić że to szmelc, fajnie jakby ktoś na to zerknął przed

> twoim pojechaniem.

> Silniki w tych autach są ok, raczej niezawodne pod warunkiem że rozrząd robiony na czas

Silniki sa bardzo fajne ,nie wiadomo ile przejechały w jakim są stanie .Blache idzie wypolerowac zawsze. Nie mozliwe jest aby w aucie 10 letnim nie było jakichkolwiek odprysków na zderzaku czy jakiś rys czy podobnym rzeczy . hmm.gif Po roku czasu jednej zimie zawsze sie cos pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co sądzicie o silnikach diesel 1.9

Zależy o którym silniku 1,9 myślisz bo było ich kilka

http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/renault/scenic/i.html

Silnik 1,9Dci jest to pierwsza konstrukcja w wtryskiem common rail, osobiście mam go od roku i jestem zadowolony, ma odpowiednia moc, jadąc pierwszy raz zastanawiałem się czy aby to na pewno disel .

Ma niezłe przyspieszenie, niezła prędkość maksymalna, jechałem nim 195km.

Zużycie paliwa przy jeździe do 100km tak koło 5-5,5l stała prędkość

w mieście koło 7l, na krótkich odcinkach nawet 8,5 l/100.

Przez rok czasu ponadplanowo wymieniłem świece żarowe(20zł szt) , przekaźnik za świec za 40zł i akumulator. W porównaniu do silników opla( zaraz mnie ktoś prześwięci) jest cichszy i bardziej dynamiczny.

Jedyna rzecz o której trzeba pamiętać to tankować na dobrych stacjach, ja tankuje tylko disel gold jest droższa ale wtryskiwacze kosztują jeszcze więcej.

Przy kupnie auta szukaj z dobrym wyposażeniem komputer, min4 poduszki, podgrzewana szyba przednia( nie trzeba skrobać) i bardzo dobre są siedzenia z tapicerka alcantary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.