Skocz do zawartości

Witam na forum - w nietypowej sprawie.


jaskowisnia

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie Tatę Indygo z silnikiem 1,4/16v. Z tego co się dowiedziałem jest to starszy silnik od Alfy tyle, że odprężony z bodajże 108 czy 102 KM do 85, wtrysk Boscha. Może ktoś ma schematy elektryczne osprzętu silnika i okolic. Poza tym może jakieś opinie na temat tego silnika??

Jak się zachowują te silniki w zimę - w moim przypadku jest problem z właściwą temperaturą silnika przy jeździe trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłem sobie Tatę Indygo z silnikiem 1,4/16v. Z tego co się dowiedziałem jest to starszy silnik od

> Alfy tyle, że odprężony z bodajże 108 czy 102 KM do 85, wtrysk Boscha. Może ktoś ma schematy

> elektryczne osprzętu silnika i okolic. Poza tym może jakieś opinie na temat tego silnika??

> Jak się zachowują te silniki w zimę - w moim przypadku jest problem z właściwą temperaturą silnika

> przy jeździe trasie.

może to coś Ci pomoże: klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może to coś Ci pomoże: klik

To chyba nie całkiem taki sam silnik, u mnie jest 1405ccm pojemności; max dopuszczalna prędkość obrotowa to 5500, powyżej do 7000 czy 7500 na obrotomierzu jest na czerwono. Pewno to ograniczenie mocy wynika głównie z ograniczenia prędkości obrotowej, a nie stopnia sprężania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.