Skocz do zawartości

co z numerami


piotr86rze

Rekomendowane odpowiedzi

mam jeszcze jeden mały problemik z moim unem, otóż niepokoi mnie fakt, że pojawia mi się korozja bardzo blisko numerów nadwozia i teraz moje pytanie jest następujące : co jeśli korozja czepi się tych numerków co z tym zrobić tak, żebym nie został posądzony o jakieś kombinacje hehe smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam jeszcze jeden mały problemik z moim unem, otóż niepokoi mnie fakt, że pojawia mi się korozja

> bardzo blisko numerów nadwozia i teraz moje pytanie jest następujące : co jeśli korozja czepi

> się tych numerków co z tym zrobić tak, żebym nie został posądzony o jakieś kombinacje hehe

Norma w niuńkach, zabezpiecz przed dalszym postępowaniem korozji, diagnosta nie powinien się przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam jeszcze jeden mały problemik z moim unem, otóż niepokoi mnie fakt, że pojawia mi się korozja

> bardzo blisko numerów nadwozia i teraz moje pytanie jest następujące : co jeśli korozja czepi

> się tych numerków co z tym zrobić tak, żebym nie został posądzony o jakieś kombinacje hehe

http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=279195907&page=0&fpart=1&vc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dojdzie do numerów to będziesz miał wydatki niestety temat przerabiałem parę miesięcy temu.

Jeśli będziesz chciał załatwiać sprawę to procedura wygląda tak:

1. rzeczoznawca

2. wydział komunikacji

3. stacja diagnostyczna wskazana przez urząd

4. wydział komunikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli dojdzie do numerów to będziesz miał wydatki niestety temat przerabiałem parę miesięcy temu.

> Jeśli będziesz chciał załatwiać sprawę to procedura wygląda tak:

> 1. rzeczoznawca

> 2. wydział komunikacji

> 3. stacja diagnostyczna wskazana przez urząd

> 4. wydział komunikacji

U mnie jak zaczęło zjadać numery to oddałem blacharzowi a on wyciął połowę, odgiął dospawał na spód blachę i przyspawał numery. Widać że są oryginalne bo połowa jest niewycięta, a druga połowa obspawana do okoła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.