Skocz do zawartości

Kenwood KDC-4047U ISO


Przemo600V

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie jest takie, mam w kostce ISO w radiu przewód czerwony (zapłon) i żółty (akumulator) tak jest opisane w instrukcji. A problem jest taki że w moim seju nie ma kostki ISo i teraz będe ją instalował, tyle że u mnie jest tylko czerwono-zielony kabel czyli "+" i czarny masa. I wystarczy że podłącze tylko żółty czy musze połączyć żółty z czerwonym, bo nie chcę czegoś zwalić :/

Z góry Dzięki zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio podłączone tak jak miało być zółty i czerwony razem do "+" w aucie, a czarny do masy. I radio działa, przy pierwszym razie jest tryb demonstracyjny, wszystko ustawiłem i wyłączyłem je. Po czym pożniej znów zakładam panel radia i nie chce się włączyć. Wyłączyłem ten tryb demonstracyjny i dalej nic. Trzeba za każdym razem wciskać przycisk reset żeby się włączyło. Możę ktoś powiedzieć mi co jest nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Radio podłączone tak jak miało być zółty i czerwony razem do "+" w aucie, a czarny do masy. I radio

> działa, przy pierwszym razie jest tryb demonstracyjny, wszystko ustawiłem i wyłączyłem je. Po

> czym pożniej znów zakładam panel radia i nie chce się włączyć. Wyłączyłem ten tryb

> demonstracyjny i dalej nic. Trzeba za każdym razem wciskać przycisk reset żeby się włączyło.

> Możę ktoś powiedzieć mi co jest nie tak ?

Jak dla mnie to jedynym rozwiązaniem jest to, że zasilanie jest podłączone po stacyjce i po wyłączeniu zapłonu gubi ustawienia... Przynajmniej takie są objawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie to jedynym rozwiązaniem jest to, że zasilanie jest podłączone po stacyjce i po

> wyłączeniu zapłonu gubi ustawienia... Przynajmniej takie są objawy.

A dała by coś zamian zółtego z czerwonym kablem pomiędzy ISO a końcówko do radia, bo jest taka możliwość. Jest jeszcze niebieski kabel ale w instrukcji jest on do zasilania anteny ' sterowanie zasilaniem '. Dodam że nawet jak nie odpalę auta to jest tak samo jak leci tylko z akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A dała by coś zamian zółtego z czerwonym kablem pomiędzy ISO a końcówko do radia, bo jest taka

> możliwość. Jest jeszcze niebieski kabel ale w instrukcji jest on do zasilania anteny '

> sterowanie zasilaniem '. Dodam że nawet jak nie odpalę auta to jest tak samo jak leci tylko z

> akumulatora.

To w takim razie we wcześniejszym poście napisałem głupotę. W takim układzie zamiana przewodów o której mówisz nie da żadnego efektu. Jeżeli żółty i czerwony są razem podłączone do + od strony auta to powinno być w porządku. Zmierz na wszelki wypadek czy na tym przewodzie od strony auta cały czas jest +12V...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To w takim razie we wcześniejszym poście napisałem głupotę. W takim układzie zamiana przewodów o

> której mówisz nie da żadnego efektu. Jeżeli żółty i czerwony są razem podłączone do + od

> strony auta to powinno być w porządku. Zmierz na wszelki wypadek czy na tym przewodzie od

> strony auta cały czas jest +12V...

Tak jest +12 V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A podłączenie tego niebieskiego przewodu do tego zóltego i czerwonego tez nic nie da ?

Nie. Tego używasz wtedy gdy masz wzmacniacz - podłączenie do odpowiedniego wejścia sygnału z tego przewodu powoduje włączenie wzmacniacza w momencie włączenia radioodtwarzacza.

Ogólnie nie wiem co mogę Ci poradzić odnośnie tego podłączenia - może przyczyna leży w radioodtwarzaczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie. Tego używasz wtedy gdy masz wzmacniacz - podłączenie do odpowiedniego wejścia sygnału z tego

> przewodu powoduje włączenie wzmacniacza w momencie włączenia radioodtwarzacza.

> Ogólnie nie wiem co mogę Ci poradzić odnośnie tego podłączenia - może przyczyna leży w

> radioodtwarzaczu?

Ok. Podjadę do jakiegoś serwisu to może coś powiedzą wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.