Skocz do zawartości

Jak wymienić p.postojówkę w Aveo?


cecek

Rekomendowane odpowiedzi

> ...bez rozbierania reflektora? Wiem, że można, ale za chiny nie umiem wyjąć oprawki: w które

> miejsce trzeba ją przekręcić lub co innego zrobić?

> Bardzo proszę o pomoc.

Jakie Aveo? T200? T250?

Postojowka nie jest pod oslona/gumka grinser006.gif Tylko z boku.

284621505-S6B19B02.png

nie wiem jaki masz model wiec wkleilem pierwsze lepsze zdjecia, ale zasada taka sama.

post-45983-14352511279404_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 2010 - ale łepek wewnętrzny oprawki mam okrąły, lekko w jednym miejscu spłaszczony jak litera "D".

Obraca się w kółko.

Wg instrukcji trzeba zdemontować reflektor, czego chcę uniknąć i wiem, że tak się da. Nie wiem tylko jak wyciągnąć oprawkę, skoro się kręci w kółko frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rocznik 2010 - ale łepek wewnętrzny oprawki mam okrąły, lekko w jednym miejscu spłaszczony jak

> litera "D".

> Obraca się w kółko.

> Wg instrukcji trzeba zdemontować reflektor, czego chcę uniknąć i wiem, że tak się da. Nie wiem

> tylko jak wyciągnąć oprawkę, skoro się kręci w kółko

zeby postojowe wymieniac? Szukajcie a znajdziecie klikac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zeby postojowe wymieniac? Szukajcie a znajdziecie klikac

Szukam i szukam... ni ch.lery nie mogę znaleźć:( Już się dowiedziałem wielu różnych innych rzeczy, diagnostyki - ale demontażu nie widzę frown.gif Mam w instrukcji procedurę demontażu, ale tam każą wyjmować i rozbierać cały reflektor, a tego wolałbym uniknąć;)

Swoją drogą - natrafiłem na zapis, że zegar może być 12- i 24-godzinny: jak zmienić wskazania na 24-godzinne, żeby o 4 po południu wyświetlał 16-tą? Ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.