Skocz do zawartości

Czujnik drzwi - Galaxy 2008


zaurusek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy mozecie mi powiedziec, gdzie znajde czujnik otwarcia/zamkniecia tylnich drzwi w galaxy 2008. Przy wiekszych mrozach cos mi szwankuje i komputer z uporem maniaka informuje o otwartych drzwiach.

Na moj gust nie ma tam takiego klasycznego wciskanego "pypcia" tylko musi byc jakies inne rozwiazanie. Albo jestem slepy smile.gif

Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Czy mozecie mi powiedziec, gdzie znajde czujnik otwarcia/zamkniecia tylnich drzwi w galaxy 2008.

> Przy wiekszych mrozach cos mi szwankuje i komputer z uporem maniaka informuje o otwartych

> drzwiach.

> Na moj gust nie ma tam takiego klasycznego wciskanego "pypcia" tylko musi byc jakies inne

> rozwiazanie. Albo jestem slepy

> Z.

O jakich tylnych drzwiach mowa? Jeśli chodzi klapę bagażnika to może on jest doczepiony do zamka (tak przynajmniej jest w Fieście mk6).

Jeśli chodzi o tylne drzwi pasażerów tylnej kanapy to pewnie czujnik otwarcia jest zintegrowany z całym zamkiem i jedyna rada to chyba wymiana całęgo zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.