Skocz do zawartości

pytanie odnośnie głośników


misiek1919

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem zapytać co byście polecili tzn jakie głośniki dwudrożne do skody felici tak żeby to ładnie zagrało pod radiem DALCO takim jak na tej aukcji http://allegro.pl/dalco-mp3-d718-mp3-usb-sd-aux-pilot-4x40w-wawa-i1426425189.html , myślałem nad głośnikami dwudrożnymi w drzwi plus wytłumienie drzwi, a także nad zabudową w boczku bagażnika jakiegoś subwoofera, proszę nie krzyczeć tylko jeśli popełniłem jakąś gafę ale jestem zielony w temacie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o głośniki współosiowe, z doświadczenia wiem że on nie zagrają poprawnie chcesz słuchać wysokich tonów z drzwi ? Polecam Ci zestawy odseparowane które zagrają o niebo lepiej od coaxów, a montaż nie jest trudny. Woofer w drzwi pod dystans z mdf a tweeter z początku na taśmę dwustronną w słupek, w późniejszym czasie ulepisz dla nich budki z żywicy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chodzi Ci o głośniki współosiowe, z doświadczenia wiem że on nie zagrają poprawnie chcesz słuchać

> wysokich tonów z drzwi ? Polecam Ci zestawy odseparowane które zagrają o niebo lepiej od

> coaxów, a montaż nie jest trudny. Woofer w drzwi pod dystans z mdf a tweeter z początku na

> taśmę dwustronną w słupek, w późniejszym czasie ulepisz dla nich budki z żywicy

jesli juz tak mam dzialac to zrobie elektryczne lusterka a tweetery w miejsce gdzie teraz reguluje sie lusterka, natchnales mnie smile.gif hmm wiec te dwa ktore poleciles powinny sprostac miom gustom?? a pytanie mam jeszcze co do subwoofera w bagazniku tzn boczku bagaznika, jaa wyliczyc i jak zrobic grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio które podałeś nie posiada wyjścia RCA więc z podłączeniem dodatkowych wzmacniaczy z dobrym sygnałem będzie ciężko, można stosować konwerter sygnału, do subika będzie potrzebny wzmacniacz a zabudowa boczku nie będzie jakaś tragedią odpowiedni litaż dla głośnika i będzie ok zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Radio które podałeś nie posiada wyjścia RCA więc z podłączeniem dodatkowych wzmacniaczy z dobrym

> sygnałem będzie ciężko, można stosować konwerter sygnału, do subika będzie potrzebny

> wzmacniacz a zabudowa boczku nie będzie jakaś tragedią odpowiedni litaż dla głośnika i będzie

> ok

dzieki kolego za rady, jak sie tylko cieplej zrobi bede dziala, pochwale sie fotami jak cos, dzieki grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.