Skocz do zawartości

Urwana klapka wlewu paliwa klub, Megane II


nieboraku

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis mi zona radosnie obwiescila, ze up... klapke wlewu w Megi II, bo sie jej nie chciala otworzyc. Co mozna zrobic (poza ograniczeniem jedzenia, zeby zona takiej krzepy nie miala, bo i mi cos jeszcze urwie oink.gif) trza zrobic z klapka - nowa sie zamaiwa w kolorze, czy jak to dziala - bom zielony w tej materii. Za wszelkie uzyteczne rady wirtualny borwar 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzis mi zona radosnie obwiescila, ze up... klapke wlewu w Megi II, bo sie jej nie chciala otworzyc.

> Co mozna zrobic (poza ograniczeniem jedzenia, zeby zona takiej krzepy nie miala, bo i mi cos

> jeszcze urwie ) trza zrobic z klapka - nowa sie zamaiwa w kolorze, czy jak to dziala - bom

> zielony w tej materii. Za wszelkie uzyteczne rady wirtualny borwar

Urwała całą klapkę czy zaczep zamykania?Jeśli sam zaczep to możesz skorzystać z mojego patentu:

27c701171e95a4b1gen.jpg

Jeśli całą klapkę, musisz przeszukać to miejsce lub to .

Ja żonie nie pozwalam dotykać niczego w samochodzie, prócz otwierania i zamykania drzwi przy wsiadaniu i wysiadaniu.Właśnie w obawie o takie sytuacje. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Urwała całą klapkę czy zaczep zamykania?Jeśli sam zaczep to możesz skorzystać z mojego patentu:

> Jeśli całą klapkę, musisz przeszukać to miejsce lub to .

> Ja żonie nie pozwalam dotykać niczego w samochodzie, prócz otwierania i zamykania drzwi przy

> wsiadaniu i wysiadaniu.Właśnie w obawie o takie sytuacje.

Po zapoznaniu sie z dowodami, okazalo sie, ze odlazla pokrywa kolorowa, ale mocowanie pokrywy za cholere sie nie da otworzyc. Co mam z tym zrobic, bo patrzac na to co pokazales, nie bardzo kumam spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po zapoznaniu sie z dowodami, okazalo sie, ze odlazla pokrywa kolorowa, ale mocowanie pokrywy za

> cholere sie nie da otworzyc. Co mam z tym zrobic, bo patrzac na to co pokazales, nie bardzo

> kumam

Mój patent służy w przypadku ułamania zaczepu klapki.Z tego co opisujesz wynika,że jedna część klapki w kolorze nadwozia została w ręku Twojej żony,a częśc druga z zawiasem nie da się otworzyć?Jeśli tak ,to może centralny zamek blokuje otwarcie klapki?Na obrazku całość wygląda tak:

284698496-Klapka.jpg

post-98840-14352511574359_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój patent służy w przypadku ułamania zaczepu klapki.Z tego co opisujesz wynika,że jedna część

> klapki w kolorze nadwozia została w ręku Twojej żony,a częśc druga z zawiasem nie da się

> otworzyć?

Tak mi sie wydaje, ze ten trzpien od centralnego sie zacial sciana.gif. K...a myslalem, ze w koncu jutro na upie usiade, a tu znowu walka z czyms sciana.gif

Co moze powodowac, ze trzpien sie zacial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co moze powodowac, ze trzpien sie zacial?

Centralny. zlosnik.gifA tak poważnie,to nie mam pojęcia.Spróbuj kilka razy zamykać i otwierać centralny.Może uda Ci się użyć WD lub czegoś podobnego w miejscu gdzie pracuje trzpień,choć dostęp kiepawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Centralny. A tak poważnie,to nie mam pojęcia.Spróbuj kilka razy zamykać i otwierać centralny.Może

> uda Ci się użyć WD lub czegoś podobnego w miejscu gdzie pracuje trzpień,choć dostęp kiepawy.

No wlasnie dostep z upy jest...

Spojrzalem w manuala, i moze sie silniczek blokowania klapki paliwa wzial i wyjsral hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i jak wygląda sytuacja?

A wyglada tak, ze silniczek otwierania klapki sie zacina sciana.gif. Na szczescie patefony pomysleli o tym, i dostep jest pod tapiecerka, z tylu po prawej stronie. Zrobili nawet przedluzenie tego plastikowego precika z kawalkiem wajhy, coby se pociagnac jak sie zatnie. iestety nie wiem jak wymontowac to badziewie, a nie chce mi sie bawic bo w sedanie dostep kijowy. Bedzie cieplej, sie moze pobawie biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, miałem ostatnio podobną sytuację. Myślałem, że to problem spowodowany był umyciem poprzedniego wieczora auta na myjni. W nocy był mrozik. Podjechałem na stację benzynową po paliwko i próbuje otworzyć klapkę. Łajza ani drgnie, tak jakby była zamknięta centralnym. Chwilę pomyślałem i spryskałem wnętrze poprzez szczelinę klapka paliwa-nadwozie płynem do odmrażania szyb. Wiem że to było prymitywne ale nic innego mi nie przychodziło do głowy. Odjechałem trochę na bok, bo za mną zrobiła się kolejka do dystrybutora (mina stojącego obok właściciela Polo sugerowała że nie darzy on francuskich aut zbytnim poważaniem) hehe.gif Popukałem trochę w tę nieszczęsną klapkę i... puściła. Otwarło się! Nie wiem czy to był jednorazowy wybryk tego mechanizmu czy coś się zaczyna powoli pi...ć zlosnik.gifhmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.