Skocz do zawartości

Podtrzymanie pamięci w radiu, gdzie mi to zamontuja, wawa?


bossu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, potrzebuje dorobić podtrzymanie pamieci w radiu, kiedys było duzo firm montujących takie wynalazki, teraz nie ma za bardzo, pytanie czy gdzieś to jeszcze zrobie w Wawie lub bliskich okolicach za rozsądne pieniadze?

Wszelkie namiary mile widziane.

PS na elektrodzie i innych forach jest duzo info jak to zrobic samemu, ale mi sie niechce, chyba, ze nie bedzie nikt w stanie tego zrobic, albo cena bedzie kosmos to wtedy wzeme lutownice w reke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie, potrzebuje dorobić podtrzymanie pamieci w radiu, kiedys było duzo firm montujących

> takie wynalazki, teraz nie ma za bardzo, pytanie czy gdzieś to jeszcze zrobie w Wawie lub

> bliskich okolicach za rozsądne pieniadze?

> Wszelkie namiary mile widziane.

> PS na elektrodzie i innych forach jest duzo info jak to zrobic samemu, ale mi sie niechce, chyba,

> ze nie bedzie nikt w stanie tego zrobic, albo cena bedzie kosmos to wtedy wzeme lutownice w

> reke...

o czym ty piszesz to jakiś moduł czy tez procesor. Każde radio sprzedawane ma podtrzymanie pamięci i tu wydaje mi się nie trzeba mieć doktoratu z mechatroniki.

nie wiem dokładnie o co ci chodzi hmm.gif

chyba nie o podpięcie kabli przez kostkę iso do radia LINK

facepalm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o czym ty piszesz to jakiś moduł czy tez procesor. Każde radio sprzedawane ma podtrzymanie pamięci

> i tu wydaje mi się nie trzeba mieć doktoratu z mechatroniki.

> nie wiem dokładnie o co ci chodzi

> chyba nie o podpięcie kabli przez kostkę iso do radia LINK

Wydawalo mi sie, ze wyrazilem sie jasno,ale jeszcze raz:

1. mam radio przerobione na tzw. kieszen - czyli mam dorobiona raczke i moge radio sobie zabierac do domu;

2. podlaczone jest prawidlowo, wszystko dziala;

3.jak je wyjme i zabiore sobie do domu to po ponownym wlozeniu (dluzszym niz po 3 minutach) traci ustawienia (zapamietane stacje radiowe itd..)...

Pytanie dotyczylo ukladu podtrzymujacego pamiec w radiu (zazwyczaj jest to akumulatorek + kilka diod) montowanego w radiu...

Kiedys, pare lat temu jak byla moda na kieszenie do radia byla cala masa firm, prawie na kazdym rogu dorabiali kieszenie/raczki i takie podtrzymania pamieci...

A teraz cisza i pytanie brzmi czy ktos zna / wie gdzie jest jakas firma w W-wie i okolicach co montuje takie podtrzymania jeszcze....(najlepiej za rozsadna cene)?

Mam nadzieje, ze teraz wyrazilem sie jasno zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wydawalo mi sie, ze wyrazilem sie jasno,ale jeszcze raz:

> 1. mam radio przerobione na tzw. kieszen - czyli mam dorobiona raczke i moge radio sobie zabierac

> do domu;

> 2. podlaczone jest prawidlowo, wszystko dziala;

> 3.jak je wyjme i zabiore sobie do domu to po ponownym wlozeniu (dluzszym niz po 3 minutach) traci

> ustawienia (zapamietane stacje radiowe itd..)...

> Pytanie dotyczylo ukladu podtrzymujacego pamiec w radiu (zazwyczaj jest to akumulatorek + kilka

> diod) montowanego w radiu...

> Kiedys, pare lat temu jak byla moda na kieszenie do radia byla cala masa firm, prawie na kazdym

> rogu dorabiali kieszenie/raczki i takie podtrzymania pamieci...

> A teraz cisza i pytanie brzmi czy ktos zna / wie gdzie jest jakas firma w W-wie i okolicach co

> montuje takie podtrzymania jeszcze....(najlepiej za rozsadna cene)?

> Mam nadzieje, ze teraz wyrazilem sie jasno

no teraz to jest jasne.

poszukaj jeszcze na regionalnym kąciku może też ktoś coś takiego przerabiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.