Skocz do zawartości

Hamulce 284mm do 280mm


Zibi122

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Mam pytanie czy zaciski wraz z jarzmami z wersji z tarczą 280 mm ale 25 mm grubości podejda bez problemu do zwrotnicy z tarczą 284 mm?

Mam Stilo z 2002 roku 1,9 JTD 115KM. Ponieważ mam tarcze do wymiany, a tarcze 280 mm leżą z nie skończonego projektu zamontowania w UNO to chciałem może użyć ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej.

> Mam pytanie czy zaciski wraz z jarzmami z wersji z tarczą 280 mm ale 25 mm grubości podejda bez

> problemu do zwrotnicy z tarczą 284 mm?

> Mam Stilo z 2002 roku 1,9 JTD 115KM. Ponieważ mam tarcze do wymiany, a tarcze 280 mm leżą z nie

> skończonego projektu zamontowania w UNO to chciałem może użyć ich.

Nie będzie to działać, tzn będzie ale nie tak jak powinno bo klocek bedzie Ci obrabiał krawędz tarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie będzie to działać, tzn będzie ale nie tak jak powinno bo klocek bedzie Ci obrabiał krawędz

> tarczy.

Źle mnie zrozumiałeś.

Chce pozbyć sie tarcz i zacisków 284 i dać tarcze i zaciski z 280 mm ale tarczy 25 mm.

Mam w sumie jeszcze zaciski 2 tłoczkowe z Audi coupe w ostateczności te zapodam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Źle mnie zrozumiałeś.

> Chce pozbyć sie tarcz i zacisków 284 i dać tarcze i zaciski z 280 mm ale tarczy 25 mm.

> Mam w sumie jeszcze zaciski 2 tłoczkowe z Audi coupe w ostateczności te zapodam.

Oki teraz już rozumię, ale z czego te tarcze masz ? bo w Stilo nie było 280 tylko 281x26 jak już, wystepowało w abarth'cie i mjtd 140. Nie pasuje do 115 p&p bo zwrotnica jest inna. Rozstaw uszu do mocowania jarzma jest inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oki teraz już rozumię, ale z czego te tarcze masz ? bo w Stilo nie było 280 tylko 281x26 jak już,

> wystepowało w abarth'cie i mjtd 140. Nie pasuje do 115 p&p bo zwrotnica jest inna. Rozstaw

> uszu do mocowania jarzma jest inny.

No to właśnie o ta tarczę chodziło. Nie pamiętałem tylko dokładnie rozmiaru.

No nic w takim razie albo zaciski z audi albo pozostanie seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.