Skocz do zawartości

Wprowadzenie kodu do radia WV polo BETA


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy z zona polówke 6N z 94r z oryginalnym radiem na którym pisze BETA - kaseciak. Mamy kod do radia, ale brak instrukcji wprowadzania tego kodu i co WAŻNIEJSZE wyświetlacz jest wylany częściowo. Dlatego wprowadzenie kodu muszę zrobić "po omacku" może ktoś poinstruować mnie krok po kroku jak to zrobić?

AHA nadmienię że radio juz było raz rozkodowane przez szpeca który to wprowadzał "z ręki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam alfa, ale chyba cały proces przebiega tak samo

równocześnie naciskasz przycicki po prawej stronie TP i TA i trzymasz aż na wyświetlaczu pojawią się "0000"

potem klawiszami nukmerycznymi od stacji wklepujesz kod, jeden klawisz do jednego "0" i td. po wprowadzeniu kodu, znowu naciskasz TP i TA i trzymasz kilka sekund. To wszystko

post-33656-14352512005646_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz się udało - tak jak pisaliście TP i TA pojawiają się 0000 i teraz pierwszymi 4 klawiszami od stacji radiowych zmieniamy do wymaganej wartości. Więc radio działa dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.