Skocz do zawartości

korek wlewu paliwa


Hubert_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

problem polega na tym, że nie przepuszcza powietrza od zbiornika, a że dość rzadko tankuję benzynę z racji jazdy na gazie, muszę często odkręcać, tylko po to by "odbiło". Nie miałem czasu by mu się dokładnie przyjrzeć, ale może jest szansa by go jakoś udrożnić. Mógłbym w sumie kupić coś takiego jakiś tekst , ale może macie inne pomysły grinser006.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakim sensie nie przepuszcza powietrza ?? z tego co wiem to pompa wytwarza podciśnie i raczej odkrecając kurek powietrze jest zasysane, u mnie podobnie jest jak tankuje raz na 3miesiące za 50 zł to ciezko sie kurek odkreca i duzo powietrza zasysa wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w jakim sensie nie przepuszcza powietrza ?? z tego co wiem to pompa wytwarza podciśnie i raczej

> odkrecając kurek powietrze jest zasysane, u mnie podobnie jest jak tankuje raz na 3miesiące za

> 50 zł to ciezko sie kurek odkreca i duzo powietrza zasysa

wydaje mi się po prostu, że z powodu braku odpowietrznika, mam zapowietrzony bak, bo dławi mi się na benzynie po odpaleniu, jak odkręcę korek, to pomaga, nie wiem, być może jest inna przyczyna tego stanu rzeczy, ja się słabo znam na tych sprawach tongue.gif

kurek mi się odkręca normalnie, tylko mi go wybija, jak się odszczelni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to może spróbuję i ja a nie ma problemu z zasunięciem na klucz? jutro sprawdzę

jakim zasunięciem ?

dokręcam do konca, potem przekręcam kluczyk i pół obrotu odkręcam i kluczyk spowrotem w prawo by nikt mi go nie odkręcił. Od roku działa piknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakim zasunięciem ?

> dokręcam do konca, potem przekręcam kluczyk i pół obrotu odkręcam i kluczyk spowrotem w prawo by

> nikt mi go nie odkręcił. Od roku działa piknie.

no właśnie dokładnie o to mi chodziło, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.