Skocz do zawartości

Scenic 2000r. wyjęcie seryjnego radia a co ze sterowaniem?


klufa

Rekomendowane odpowiedzi

wyjmuje seryjne radyjko i wkładam standardowego CD i tyeraz moje pytanko bo stare radio sterowałem sobie z kierownicy a teraz przy nowym radyjku też będzie to sterowanie działać?czy trzeba jakieś przeróbki porobić?czy może wogóle sie nie da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wyjmuje seryjne radyjko i wkładam standardowego CD i tyeraz moje pytanko bo stare radio sterowałem

> sobie z kierownicy a teraz przy nowym radyjku też będzie to sterowanie działać?czy trzeba

> jakieś przeróbki porobić?czy może wogóle sie nie da?

Są dwa rodzaje interfejsów.Jeden,który steruje przełącznikiem przy kierownicy i podje info na wyświetlaczu.Drugi natomiast współpracuje tylko z wyświetlaczem,bez sterowania przy kierownicy.Ten pierwszy kosztuje prawie dwa razy tyle co ten drugi.A koszt tego drugego,to ok.250 zł. zlosnik.gifA zapytam.Po co Kolega chce wyjmować stare radio?Brak CD?Jeśli tak, to czy nie lepiej podłączyć emulator zmieniarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmuje bo to kaseciak i nie ma cd:(a możesz mi coś więcej powiedzieć o tym emulatorze?jak to działa itp itd jestem zielony w tym temacie a chciałbym bardzo słuchać muzy z cd czy mp3 czy jakiegoś innego nośnika oprócz oczywiście kasety:)

chyba ze zakupie oryginalne renault radyjko CD np t a k i e czy wtedy sterowanie będzie działało bez żadnych przeróbek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wyjmuje bo to kaseciak i nie ma cd:(a możesz mi coś więcej powiedzieć o tym emulatorze?jak to

> działa itp itd jestem zielony w tym temacie a chciałbym bardzo słuchać muzy z cd czy mp3 czy

> jakiegoś innego nośnika oprócz oczywiście kasety:)

Miej więcej coś takiego , podłączasz pod gniazdo zmieniarki i wszystko zlosnik.gif przynajmniej w teorii grinser006.gif

http://allegro.pl/emulator-zmieniarki-citroen-peugeot-renault-gratis-i1561258037.html

> chyba ze zakupie oryginalne renault radyjko CD np t a k i e czy wtedy sterowanie będzie działało

> bez żadnych przeróbek?

wywalasz starego kaseciaka , wkładasz radio z CD i koniec , wszystko działa zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miej więcej coś takiego , podłączasz pod gniazdo zmieniarki i wszystko przynajmniej w teorii

> http://allegro.pl/emulator-zmieniarki-citroen-peugeot-renault-gratis-i1561258037.html

oj ojo jojo jojojojoj to rozwiązanie troszku kosztuje:)

> wywalasz starego kaseciaka , wkładasz radio z CD i koniec , wszystko działa

i to chyba bedzie najlepsze rozwiązanie:)

dziękuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.