Skocz do zawartości

CC700 Gaśnie i nie chce opdalić


skrzatekMK

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Szukałem w szukajce, ale same modzone silniki mi znajduje, a ja mam pytanie odnośnie serii cc700 z Aisanem.

Mianowicie problem polega na tym, że autko jak jest zimny odpala normalnie, po zagrzaniu się potrafi zgasnąć i nie chce odpalić. Dopiero jak postoi trochę to odpali, ale chodzi nierówno. Jak postoi przez noc to już jest ok spineyes.gif

Ktoś może coś pomóc blagam.gif bowiem mulher.gif znów dziś stanęła na środku DK1 i policial.gif pomogli zepchnąć autko na pobocze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zacznij od wężyków,cewki zapłonowej, świec bo chyba gubi zapłon albo go zalewa. Jeszcze mi przychodzi na myśl zawór iglicowy w gaźniku który jest sterowany elektrycznie (sprawdzić połączenia elektryczne) albo zawór trójdrożny może jest wyłamany i przepuszcza powietrze z wężyków.Na razie chyba tyle. Trzeba szukać. Wiem że to dużo pracy ale jak nie znasz gaźnika to samemu chyba nic nie zrobisz.Raczej trzeba oddać do jakiegoś magika od gaźników ale dobrego bo nie wszyscy podejmują się naprawy tego wynalazku.Powodzenia w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio walczyłem z identycznym problemem.

Jak sie zagrzał do temperatury włączenia wentyla to zgasł.trzeba było poczekać jakieś 5 minut.Wymieniłem czujnik położenia wału i teraz jest ok.(58 zł).

Najgorzej że działo sie to podczas korków w miescie i tu trzeba ruszyć i podjechać pare metrów a on gasł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.