Skocz do zawartości

Chce odbudowac swoje audio i nie wiem co wybrac.. POMOZCIE ;


mops

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;-)

Biore sie za odmlodzenie mojej furki i chcialbym w czasie jazdy posluchac sobie jakiejsc muzyczki a nie tylko dzwieku silnika;-)

Znajomy wstepnie pomogl mi cosik dobrac:

obecne propozycje to:

- glosniki przod to zestaw HERTZ ESK -165 (cena ok 300zl) - nie wiem czy radyjko z 1xRCA to uciagnie bo do wzmaka bym tyl podpial a przod z radyjka. Chyba ze w tej cenie jest cos fajnego co ma 2pary RCA (chyba kenwood 5031 o ile sie nie myle) wtedy wsio by ze wzmacniacza bralo moc i pewnie byloby juz bardzo przyjemnie.

- wzmacniacz Blaupunkt GTO 470 lub MONACOR CARPOWER HPB-604 4x100W (ok 400zl w/g allegro chyba starczy)

- na tyl jakas skrzynka i poczatkowo bym wsadzil jakiegos STX`a a potem w miare mozliwosci $$ wymienil na cos lepszego.

Nie moge sie zdecydowac na zadne radyjko - w oko mi wpadly:

Alpine CDE-9843 R/RM

KENWOOD KDC-4031

KENWOOD KDC-W5031

pulap ceny to do ok 500-550zl.

Mam do Was prosbe - pomozcie cos dobrac (glownie chodzi o radyjko). Jezeli gdzies w tym zestawie wybrlem jakis shit to dajcie znac. Moze istnieje jakas tansza alternatywa do tego co tu napisalem to tez sie uciesze.

Pozdrawiam.

p.s. Zapomnialem dodac - autko to UNO 3d - tak wiem - nic nie warta puszka na kolach

893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> p.s. Zapomnialem dodac - autko to UNO 3d

nie uwzględniłeś ksoztów paneli na głośniki i okablowania, wygłuszenie tez bardzo by sie przydało, na początek może warto zrezygnować z STXa (którego i tak byś zmieniał) i zrobić reszte porządnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie uwzględniłeś ksoztów paneli na głośniki i okablowania,

> wygłuszenie tez bardzo by sie przydało, na początek może warto

> zrezygnować z STXa (którego i tak byś zmieniał) i zrobić reszte

> porządnie?

glosniki maja byc w drzwiach ktore beda wygluszone (mam juz dziury w boczkach wiec musze je zatkac glosnikiem...

jaki moze byc koszt kabli ??

i jakie radyjko wybrac?? od radia przedniego zestawu i wzmacniacza bym chcial zaczac... (no chyba ze na poacztek starczy radyjko i zestaw na przod a potem bede dokladal. Nie stac mnie na jedorazowe wywalenie 1600zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Twoim miejscu to raczej bym brał Kenego 5031, powinien zagrać równie dobrze (o ile nie lepiej) jak 4031, i te dwie pary rca też przemawiają na jego korzyść (ostatnio właśnie poszła nówka na allegro za 550 zeta). A tu link do licytacji takiego food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na Twoim miejscu to raczej bym brał Kenego 5031, powinien zagrać

> równie dobrze (o ile nie lepiej) jak 4031, i te dwie pary rca

> też przemawiają na jego korzyść (ostatnio właśnie poszła nówka

> na allegro za 550 zeta). A tu link do licytacji takiego

znalazlem nowke za 550zl w shopie w necie...

Tak czy siak - narazie sie orintuje bo pierwsze zakupy bym poczynil najwczesniej kolo lutego... Wiadomo - kasiorka buu.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.