Skocz do zawartości

I mnie w końcu dopadło.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zanim qledzy skarcą mnie admin.gif za tak banalne pytanie od razu poinformuję, że przejrzałem sporą cześć postów i większość dotyczy innych miast.niewiem.gif

A moje pytanie brzmi:

jaki tłumik polecicie i gdzie można go wymienić zgodnie z zasadą "szybko, łatwo i przyjemnie"?

Mam bravkę 1.6 i po 84 kkm ostatni tłumik zaczął puszczać, zatem czas na wymianę. Z tego co tu znalazłem, wymianie podlega cały układ wydechowy, zatem chciałbym to zrobić w miarę szybko i solidnie.

Dźwięczny będę za konstruktywną pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po temacie !!

za 15 minut roboty w stacji Shell Autoserv zabuliłem 320 PLN za Płóciennika.

Jak zobaczyłem stary układ aż żal mi się zrobiło, poza normalnym brudem nie było widać śladu korozji, a miejsce w którym rura łącząca drugi i trzeci tłumik "łączyć przestała" zlosnik2.gif, wyglądało tak jakby ktoś to przeciął.

Z powodu chronicznego braku czasu nie pokusiłem się o zespawanie i dalszą jazdę. Zobaczymy ile wytrzyma ten nowy, na starym przejechałem 84 kkm od 1999 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gratuluje decyzji tylko dlaczego nie wyciągnąłeś wniosków z podanego

> Ci wątku, byłoby pare PLn mniej ale spokój też jest wart swojej

> ceny

A właśnie, że wnioski wyciągnąłem !! Szczegolnie po informacjach jak to kilku qlegów przyjechało do warstatu brawo.gif z tylnym zderzakiem sciana.gif w bagażniku.

Dzięki temu ta wątpliwa przyjemność dopadła mnie przy zawrotnej prędkosci 50 km/h a nie jak zwykle przy 80 km/h.

Dla tzw. "karnistów" - Trasa Toruńska (tam można drive.gif)

A na deser kilka informacji cenowych:

ASO 1 sierpnia - oryginalny (?) - 1100 PLN (telefonicznie)

Shell AutoServ - Walker - 880 PLN z gwarancją 18 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.