Skocz do zawartości

Nie działa nawiew


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od jakiegoś czasu nie działa mi nawiew. Wcześniej włączał się na chwile ale po jakiś 10 min przestawał. Nie wiem czy to silniczek nagrzewnicy czy pokrętło. Stawiałbym na to 2. Jak to sprawdzić co padło?

BTW. Jak włączę klimę to troszkę wieje (pokrętło nie działa) ale nie wiem czy to tak samoczynnie.

Pozdrawiam,

aJacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Od jakiegoś czasu nie działa mi nawiew. Wcześniej włączał się na chwile ale po jakiś 10 min

> przestawał. Nie wiem czy to silniczek nagrzewnicy czy pokrętło. Stawiałbym na to 2. Jak to

> sprawdzić co padło?

> BTW. Jak włączę klimę to troszkę wieje (pokrętło nie działa) ale nie wiem czy to tak samoczynnie.

> Pozdrawiam,

> aJacek

Hej

Po pierwsze sprawdz przekaznik do nawiewu, skoro dziala ci na klimie znaczy sie ze silnik OK. Ja stawiam na przekaznik, znajdziesz go najprawdopodobniej po lewej stronie pod schowkiem pasazera, musisz dojsc ktory to jest, ja znalazlem metoda prob i bledow wink.gif moj byl zolty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej

> Po pierwsze sprawdz przekaznik do nawiewu, skoro dziala ci na klimie znaczy sie ze silnik OK. Ja

> stawiam na przekaznik, znajdziesz go najprawdopodobniej po lewej stronie pod schowkiem

> pasazera, musisz dojsc ktory to jest, ja znalazlem metoda prob i bledow moj byl zolty

A jak mam go sprawdzić czy jest dobry? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem, wymieniłem na taki który znalazłem w garażu, w sumie kilka i dupa zbita, nie działa. Dodatkowo rozebrałem ten stary, włożyłem "styknąłem" i działało pięknie. Dlaczego te inne nie działają skoro styki i wszystko się zgadza?

Dodatkowo zauważyłem iż przestała załączać się klimatyzacja, w ogóle nie włącza się kontrolka na przycisku. Także podmieniłem przekaźnik i nie działało... frown.gif

Ehh, mam już dość. Ktoś coś poradzi?

EDIT: Już Działa! zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.