Skocz do zawartości

wyświetlacz radia kangoo


fabian666

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Cieszę się z prawie nowego kangoorasa 2007r. ale zaczyna mi doskwierać brak możliwości odtwarzania MP3 na fabrycznym sprzęcie. Wydaje mi się że niektóre lepsze wersje wyposażenia miały radio z oddzielnym wyświetlaczem na górze konsoli (gdzie u mnie jest mini półeczka) i możliwością odtwarzania MP3. Pasuje mi fabryczny "pilot" przy kierownicy i zastanawiam się czy można zamienić moje radio na jakiś lepszy model który czyta MP3.

Jeśli ktoś z Was wie coś o takim radiu to dajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupujesz radio jakie chcesz i sterownik ma www..piloty.pl

to ciekawe

tylko tak do końca nie kumam jak to działa. Mam radio sony z poprzedniego auta (model z pilotem) ale nie rozumiem gdzie mam podłączyć oferowany na stronie adapter żeby to jakoś zgrać oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to ciekawe

> tylko tak do końca nie kumam jak to działa. Mam radio sony z poprzedniego auta (model z pilotem)

> ale nie rozumiem gdzie mam podłączyć oferowany na stronie adapter żeby to jakoś zgrać

smile.gif adapter podlaczasz z jednej strony do kabla idacego od fabrycznego pilota do radia a z drugiej do gniazda pilota w nowym radiu smile.gif

Zadzwon do goscia i zapytaj czy ma adapter do twojego auta i radia waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.