Skocz do zawartości

C3, 2002r., 1.1, rozrząd- ustawienie napinacza


eugen_b

Rekomendowane odpowiedzi

W którym miejscu ma być ustawiona strzałka napinacza rozrządu (w intsrukcji nazywają ją "wypust c")

Instrukcja mówi: -"ustawić wypust c w położeniu regulacji a" (co to znaczy położenie w regulacji a)

-"wypust c nie może wystawać poza rowek g" (to jest

zrozumiałe - wypust c nie może znajdować się poza elementem blaszki napinacza)

PS-może dla Was jest to oczywiste i b.proste , ale ja robię to pierwszy raz.

Zdjęcia

1.Tak ustawia się podczas zakładania paska 1ba9b3858cc38556mc.jpg

2. Takie jest położenie max? b0edd76d5d0e5f6fmc.jpg

3. Jakie ma być położenie strzałki po ustawieniu rozrządu? w środku czy tak jak na zdjęciu w punkcie 1 czy 2, czy może jeszcze w innym

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ma być ustawione to nie wiem, ale...Zadziwiają mnie francuzi z tym komplikowaniem sobie życia. Ten silnik to już kolejna wersja silnika z serii TU1 - a tam była zwykła rolka, bez żadnych strzałeczek i w niczym to nie przeszkadzało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> proszę

OK -załączony opis to ustawienie napinacza podczas zakładania paska rozrządu- czyli tak jak na moim powyższym foto nr1.

Chciałbym powtórzyć moje pytanie w którym miejscu ma być "wypust c" napinacza- bo czytając dalej instrukcję piszą coś trakiego:

"ustawić wypust c w położeniu regulacji a" (co to znaczy położenie w regulacji a)

W której pozycji (od 1 do 5)ma być napinacz wg rysunku złącznika

Pozdr

post-93192-14352513284039_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.