Skocz do zawartości

głośniki do tyłu


langum

Rekomendowane odpowiedzi

przede wszytkim witam jestem swiezym posiadaczem bravo 1.2 16v z 2000 roku kolor ciemny grafit z klima automatyczna i 2 airbagami poprostu cudo , prawy przedni glosnik nie wytrzymuje nawet srednich basow a przyznam ze lubie muzyke gdzie takowe wystepuja i mam plan zeby do tylu wstawic dwa dobre i w miare nie drogie i przesunac balans trohce do tylu prosilbym o polecenie czegos ciekawego z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W drzwi po zastosowaniu dystansow mozna umiescic glosniki 16,5cm...

Z dystansami mdf 18mm wejdą nawet elipsy 6x9" (15x23cm), byle by ich głębokość nie przekraczała 70mm.

Tak samo tył - z dystansami wejdą takie same elipsy - głębokość głośnika nie gra roli, musi mieć jedynie możliwość mocowania od dołu...

W zasadzie wstawienie 4 głośników razem z wycięciem dystansów to dzień pracy...

Ale przy tej temperrrrraturze to tylko w ogrzewanym garażu... sick.gif

post-18117-14352467049128_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przede wszytkim witam jestem swiezym posiadaczem bravo 1.2 16v z 2000

> roku kolor ciemny grafit z klima automatyczna i 2 airbagami

> poprostu cudo , prawy przedni glosnik nie wytrzymuje nawet

> srednich basow a przyznam ze lubie muzyke gdzie takowe wystepuja

> i mam plan zeby do tylu wstawic dwa dobre i w miare nie drogie i

> przesunac balans trohce do tylu prosilbym o polecenie czegos

> ciekawego z gory dzieki

Pytanie czy potrzebujesz dobrego dźwieku czy huku.

Jeżeli potrzebujesz czegoś co zagra to zacznij od przodu, wygłuszenie drzwi przednich, następnie jakis zestaw odseparowany np. ten

lub ten potem jakis wzmak zeby to napedzic (ale samo radyjko tez sobie powinno poradzic - oczywiscie nie standardowe) i na koniec niewielkiej mocy subik aby usupełnić basikiem, a tył to najlepiej zdemontuj bo scene masz miec przed oczami a nie w d**ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.