Skocz do zawartości

Farta dziś miałem ...


mumek

Rekomendowane odpowiedzi

Jechałem ja sobie spokojnie bez szaleństw jakieś 85 km/h po za terenem zabudowanym,na cb słyszałem że Vectra jezdzi ale myślę sobie wolno jadę,nie obchodzi mnie to,wjechałem w zabudowany,zwolniłem do ok 70 km/h bo na spokojnie wytracałem prędkość a w lusterku widzę że jadą za mną,myślę no to posprzątane,jak zmierzyli to nie fajnie będzie,zwolniłem do przepisowej prędkości,widzę jadą za mną i się czają,a że podwójna ciągła i w dodatku zakaz wyprzedzania to jadę wolno,byłem przekonany że jak wyjedziemy z obszaru zabudowanego to mnie zatrzymają,lecz...... ok 100 metrów przed końcem zakazu dojezdzając do samochodu poprzedzającego,gostek przedemną depnął i za wyprzedzanie,oni disco i za nim.

Przejechałem,gostka zatrzymalił,wróciłem do domu i mam się dobrze,zastanawiam się czy nie zdąrzyli zmierzyć mojej prędkości czy olali to i stwierdzili że na gostku wyprzedzającym na zakazie będą mieli większą kasę,ciekawe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.