Skocz do zawartości

STAG 2L wymiana na STAG 150


czary

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam w Lanosie 1,4 wsadzonego Stag 2L , jakie to liche to wiadomo , czy podmiana na Stag 150 pozwoli na zmniejszenie spalania gazu , teraz pali od 9 do 10,5 litra gazu ,da się obniżyć na Stag 150 spalanie gazu na mieście , czy raczej kiepska sprawa i te typy tak mają , zamontowałem wariator zapłonu , silnik ożył to daje mu w mieście po garach , i może na lepszym sterowniku dałoby się zmniejszyć ciut spalanie , po garach to znaczy szybciej zbiera się do jazdy , był mułowaty teraz jest ok , pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... w Lanosie 1,4 ... czy podmiana na Stag 150 pozwoli na zmniejszenie spalania gazu , teraz pali od 9 do 10,5 litra gazu ...

Na dwoje babka wróżyła, jednak jeżeli na stagu 2L mieszanka jest właściwa, to nie liczyłbym na zmniejszenie spalania ...

9-10,5 po mieści przy silniku 1,4 to według mnie dobry wynik, mi punto 1,2 60KM na wtrysku pali 10,5, ale po Warszawie i z klimą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 9-10,5 po mieści przy silniku 1,4 to według mnie dobry wynik, mi punto 1,2 60KM na wtrysku pali

> 10,5, ale po Warszawie i z klimą ...

Czyli trochę dużo.

Mam Sienę 1,2 z LPG (STAG 4) i klimą pali mi ok 9,5 litra, co też uważam, że jest dużo (codzienna trasa ok 20km w jedną stronę o małym natężeniu ruchu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ile twój samochód pali NoPB?

Witam , nie wiem ile pali , bo szkoda kasy na benzynę ,na gazie chodzi lepiej jak na benzynie to poco przepłacać ,benzyny mam tyle aby pompa była dobrze chłodzona , bo wyjazdy na ryby to wiadomo , same dziury ,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.