Skocz do zawartości

Radio Blaupunkt w Fiat Palio Weekend


Barbie_Girl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam all,

Może któryś z kolegów orientuje się jaki jest typ radia Blaupunkt oryginalnie montowanego we Fiatach Palio 1,6 16V HL?? confused.gifChcąc przeczyścić klemy z osadu odłączyłem akumulator, ale po podłączeniu radio zawołało ode mnie kod confused.gif. Niestety poprzedni właściciel nie przekazał mi karty kodowej do radia i teraz mam big problem.

Z góry dziękuję za jakieś info!! crazy.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam all,

> Może któryś z kolegów orientuje się jaki jest typ radia Blaupunkt

> oryginalnie montowanego we Fiatach Palio 1,6 16V HL?? Chcąc

Jak byś chcial to mogę ci sprzedać moje z Albei (jest dokłądnie takie samo) co mnie zmobilizuje wreszcie do kupienia takiego z mp3 smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info i porady smile.gif. Z tego co się zorientowałem w neci to faktycznie potrzebny jest numer seryjny radia. I tu jest następny problem: nie wiem jak je zdemontować ,żeby zobaczyć numer seryjny. Nadmieniam ,że kalkulator kodów do Blaupunkta już mam. Nie chcę demontować całej deski rozdzielczej, więc może ktoś wie jak wyjąć to cholerne radio?? frown.gifconfused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.