Skocz do zawartości

Czym napędzić taki zestaw?


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję porady czym napędzić zestawik, który chcę zamontować w Passacie B5 FL. Na przód pójdą raczej DLS-y R6A, na tył jest 18-litrowa, zamknięta skrzynka z Hertz-em ES 250. Potrzebuję czegoś 4-kanałowego co napędzi przód i tył w mostku. Mam jakiegoś Blaupunkta GTO 4100 ale wiadomo jaką to prezentuje jakość 270751858-jezyk.gif Jeszcze jeden dylemat. Radyjko na razie fabryczne Delta 6 ale też chyba trzeba będzie to zamienić na coś sensownego. Chciałbym mieć nadal sterowanie w kierownicy i info wyświetlane na FIS-ie. Da radę coś dobrać cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potrzebuję porady czym napędzić zestawik, który chcę zamontować w Passacie B5 FL. Na przód pójdą

> raczej DLS-y R6A, na tył jest 18-litrowa, zamknięta skrzynka z Hertz-em ES 250. Potrzebuję

> czegoś 4-kanałowego co napędzi przód i tył w mostku. Mam jakiegoś Blaupunkta GTO 4100 ale

> wiadomo jaką to prezentuje jakość Jeszcze jeden dylemat. Radyjko na razie fabryczne Delta 6

> ale też chyba trzeba będzie to zamienić na coś sensownego. Chciałbym mieć nadal sterowanie w

> kierownicy i info wyświetlane na FIS-ie. Da radę coś dobrać

jaka kwota na wzmacniacz ? dls wymagaja sporo jakosciowej mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmianę klocka polecam wykonać, choć technicznie nie znam zawiłości VAGa.. w pugu bym pomógł!

A co do wzmaka, to pytanie czego oczekujesz od systemu, bo jeśli słuchasz elektronicznej muzy i chcesz mieć jakościowy wykop to polecam PowerBass 600.4 mocny i na prawdę przyjazny! Wcześniej u siebie grałem na USAmps'ie 800.4 i brakowało tej mocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.