Skocz do zawartości

Przełącznik świateł


jaraspe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z przełącznikiem świateł (megane classic 1,6RTe K7M 97`). Na początku wysiadło automatyczne wyłączanie kierunku po wyprostowaniu kierownicy. Później zgubiłem przeciwmgielne tylne , a z czasem zabrakło przednich. Praktycznie zostałem bez przeciwmgielnych. Kombinowałem troszkę i zauważylem , że po załączeniu i delikatnym opuszczeniu manetki (tak jak bym włączał lewy kierunek ) zaczynają działać. Dzialają również kiedy kierunek jest załączony, natomiast w swojej normalnej pozycji nic się nie dzieje.

Proszę poradźcie coś bo zbliża mi się przegląd , a zamiast przeciwmgielnych mam echo. Może istnieje sposób na napawę tego dziwactwa. Może małe wskazówki jak się do tego dobrać. Muszę zdjąć kierownicę? Może wystarczy tylko zdjać obudowę kolumny kierownicy?Mało tego , dziś zauważyłem że wcięło mi sygnał dźwiękowy (sprawdziłem bezpiecznik jest ok). Załącznik sygnału jest jednak w klapie poduszki , a nie w manetce. Ludzie poradźcie co z tym zrobić , bo jak zabraknie świateł to będę uziemiony. shocked.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.