Skocz do zawartości

Cewka Uno Fire 1.0


brocom1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was.

Mam problem ze swoim Fiatem, dusi się, szarpie, nie ma mocy, zaczęło się to wczoraj.

Dzisiaj wymieniłem świece, przewody, filtr powietrza, filtr paliwa.

Mam różne cewki, ale nie mam akurat cewki od Uno, czy mogę zastosować z jakiegoś innego samochodu cewkę? Ford Mondeo, Scorpio?

Albo sobie sam odpowiem teraz na pytanie, albo się mylę, bo ford chyba ma podłączenie na kostkę, w sensie na inną kostkę...

Z góry dziękuję za pomoc.

Już ze zdenerwowania wrzuciłem go dzisiaj na allegro, z opcją kupienia innego, mocniejszego...

Pozdrawiam

Również tutaj zapytam o kopułkę czy będzie ok, bo nie czekałbym do jutra tylko wziąłbym się za rozbieranie w modeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak depnę na gaz to tak jakby przerywał no i fakt, dymu na pół osiedla. Myślałem nad uszczelką, ale wtedy byłby spadek kompresji według mnie. poziom wody i oleju cały czas bez zmian.

Byłem przed chwilą zrobić kilka kilometrów i się zbierał pięknie, troszkę go przeciągnąłem na obrotach i na 4 do prawie 90km/h mając nadzieję, że może coś przytkane jest, ale jak postawiłem go na parkingu puściłem gaz to zaczął nierówno chodzić, tak niskie obroty, że całe auto drżało. No i światła przygasły bez gazu, ale to chyba będzie wina regulatora w alternatorze.

Kompresja na wszystkich mieściła się między 13 a 14 o ile dobrze usłyszałem, a jak to nie możliwe to jutro podjadę i się dowiem dokładnie, ale raczej słuch mam dobry wink.gif

Dziękuję za zainteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.