Skocz do zawartości

Zgubiona/zniszczona karta kierowcy - co zrobic?


Antoine

Rekomendowane odpowiedzi

Zgubiona/zniszczona karta kierowcy - co zrobic?

Wydruk na poczatku jazdy i po, po czym niezwlocznie po nowa karte...

ale co z danymi od ostatniego ściagniecia do daty zgubienia? trzeba to jakos uzupelnic? bo tak wyczytalem TU ale jak to zrobic? przeciez to by trzeba z pol dnia siedziec i klepac jak nie lepiej, no i z jakiego okresu uzupelnic?

a moze lepiej zrobic wydruki z auta za dni ktore sie nim jezdzilo? bo rozumiem ze uzupelnianie wczesniej niz bylo ostatnie sciaganie nie ma sensu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zgubiona/zniszczona karta kierowcy - co zrobic?

> Wydruk na poczatku jazdy i po, po czym niezwlocznie po nowa karte...

> ale co z danymi od ostatniego ściagniecia do daty zgubienia? trzeba to jakos uzupelnic? bo tak

> wyczytalem TU ale jak to zrobic? przeciez to by trzeba z pol dnia siedziec i klepac jak nie

> lepiej, no i z jakiego okresu uzupelnic?

> a moze lepiej zrobic wydruki z auta za dni ktore sie nim jezdzilo? bo rozumiem ze uzupelnianie

> wczesniej niz bylo ostatnie sciaganie nie ma sensu?

u nas kierowcy zgłaszają zaginięcie/zniszczenie i do 2 tygodni jeżdżą drukując początek i koniec zmiany. Jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś odzyskiwał fragmenty między ostatnim sczytaniem, a zgubieniem/zniszczeniem karty.

Jak już, to ja bym po prostu wydrukował z auta brakujące dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u nas kierowcy zgłaszają zaginięcie/zniszczenie i do 2 tygodni jeżdżą drukując początek i koniec

> zmiany. Jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś odzyskiwał fragmenty między ostatnim sczytaniem, a

> zgubieniem/zniszczeniem karty.

> Jak już, to ja bym po prostu wydrukował z auta brakujące dni.

a jak wtedy udokumentowac ostatnie 28 dni? z tacho nie da sie wydrukowac wiecej jak 7 dni...

zreszta na wydruku z pojazdu nie widze nigdzie na wydruku nr mojej karty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> a jak wtedy udokumentowac ostatnie 28 dni? z tacho nie da sie wydrukowac wiecej jak 7 dni...

> zreszta na wydruku z pojazdu nie widze nigdzie na wydruku nr mojej karty...

nie ma numeru karty na wydruku i dla tego się je podpisuje. Jak inspektor będzie bardzo chciał, to może sobie ściągnąć dane z tachografu, a właściciel/firma użytkująca auto może potwierdzić kto i kiedy prowadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.