Skocz do zawartości

Landi LES95


famot0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem.Nie moge nigdzie znaleść schematu do tej instalacji gazowej.Na Allegro są interfejsy do Les98,a do mojej nie ma.Autko sprowadzone było z Włoch,z zamontowaną Włoską instalacją.No i nie mam pojęcia na temat tej instalacji,a zaczyna mi się coś powoli kopać,więc pasowało by się wcześniej zabezpieczyć.Aha prosił bym też o opis tej instalacji(wiem że pare latek już ma)czyli czy ma emulator sondy czy wtrysku,czy można tam coś pozmieniać . confused.gifDzięki wielkie.Mam nadzieje że nie zanudzam. hmm.gifzlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.Mam problem.Nie moge nigdzie znaleść schematu do tej instalacji

> gazowej.Na Allegro są interfejsy do Les98,a do mojej nie

> ma.Autko sprowadzone było z Włoch,z zamontowaną Włoską

> instalacją.No i nie mam pojęcia na temat tej instalacji,a

> zaczyna mi się coś powoli kopać,więc pasowało by się wcześniej

> zabezpieczyć.Aha prosił bym też o opis tej instalacji

cięzko bedziesz miał. to zadko spotykane instalki. Ja mam Les98 i porady czy innych informacji ze świecą szukać. zakupiłem interfej i sam sobie grzebie przy LPG bo nawet gaziarze niechętniesię do tego zabierają (albo nie potrafią albo im się nie chce sick.gif)

(wiem że

> pare latek już ma)czyli czy ma emulator sondy czy wtrysku,czy

> można tam coś pozmieniać . Dzięki wielkie.Mam nadzieje że nie

> zanudzam.

LES 98 nie ma emulatorów wtryskiwaczy więc podejżewam że 95 tym bardziej.

BTW. ja nie mam problemów z ta instalka już ponad 60kkm (raz do roku ewentualna regulacja i zmiana flterka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niepocieszyłeś mnie.No ale nic,trzeba będzie sobie jakoś dawać

> rade.Aha,nie wiesz czy ten interfejs będzie pasował do mojej

> instalki??

wiesz, mam programy to welu modeli ale do 95 nie widze, moze na sofcie do 98 zadziała.

a co do interfejsu, to działa z każda instalką jeżeli tylko ma się program do niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.