Skocz do zawartości

Megi II - szyba od pasazera sie nie otwiera


nieboraku

Rekomendowane odpowiedzi

> Hmmm, popatrzylem na szbyko na ebayu, nikt tego nie ma. Objawy jak pisza - po nacisnieciu przycisku

> kompletna cisza...

I mają rację. zlosnik.gif

Tu masz.

Wprawdzie to cały mechanizm,ale pojedyncze szt. też są sprzedawane (oczywiście używki).W ASO nie występuje jako osobna część(nie chcesz znać ceny całego podnośnika). spineyes.gif

Wymiana razem z piwem-15-20 minut. zlosnik.gifSame moduły są zamienne przód/tył i lewa/prawa,bo osobiście sprawdzałem.

Część widoczna w czerwonym polu.

2225744278.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jebaju oferuja naprawe za 30 funtow... uzywka (cale jak pokazales) ~80 funtow hehe.gif...

No nic, jak zona zacznie marudzic, to sie trzeba bedzie do tego dobrac.

A jaka jest szansa, ze cos z przelacznikiem w drzwiach?

BTW - tak czytam jeszcze raz - piszesz, ze sa zamienne... mmmm, a moze tak dzieciao podmienic - i tak szyb nie opuszczaja grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jaka jest szansa, ze cos z przelacznikiem w drzwiach?

Czasem bywa i przełącznik,ale najczęściej pada moduł.Przełącznik możesz wyjąć,zabrać do domku i dla spokojnego sumienia poczyścić.Jest łatwy do rozebrania. zlosnik.gif

> BTW - tak czytam jeszcze raz - piszesz, ze sa zamienne... mmmm, a moze tak dzieciao podmienic - i

> tak szyb nie opuszczaja

To najlepsze rozwiązanie póki nie kupisz sprawnego. ok.gif

Rozumiem,że wiesz jak demontuje się poszycie drzwi.Musisz zaopatrzyć się w torxy.Gdybyś był trochę bliżej,jestem chętny do pomocy. Torxy też mam.;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czasem bywa i przełącznik,ale najczęściej pada moduł.Przełącznik możesz wyjąć,zabrać do domku i dla

> spokojnego sumienia poczyścić.Jest łatwy do rozebrania.

> To najlepsze rozwiązanie póki nie kupisz sprawnego.

> Rozumiem,że wiesz jak demontuje się poszycie drzwi.Musisz zaopatrzyć się w torxy.Gdybyś był trochę

> bliżej,jestem chętny do pomocy. Torxy też mam.;]

Nie mam zielonego pojecia, jak sie to wszystko sciaga, ale mam torxy zlosnik.gif

A na powaznie - przeraza mnie zmarnowanie kilku godzin na demontaz/montaz, wysylke, demontaz/montaz wszystkiego - juz mam krzaki w ogrodku zaniedbane, a teraz to juz bedzie masakra, jak tak zaczne auta dopieszczac. W Megi padla mi jeszcze mata grzewcza w lusterku, urwal kabelek od sprzegla, no i trzeba by posprzatac spineyes.gif. Dzis na szczescie sie umowilem z mechanikiem i przy okazji wymiany oleju megi dostala nowe filtry i swiece.

Przy okazji obejrzalem sobie od spodu i chyba nie jest zle - niedlugo przeglad, wiece sie okaze hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.