Skocz do zawartości

Katalog czesci do FSO 1500.


Rekomendowane odpowiedzi

> Jest gdzies do dostania, kupienia, znalezienia czy sciagniecia?

Jest grinser006.gif Czasem pojawia się na allegro ok.gif Czy do ściągnięcia nie wiem niewiem.gif W swoich zbiorach posiadam dwa egzemplarze z tym, że jeden dotyczy aut z początku produkcji (katalog z 1971) skromny.gif Rok wydania drugiego ciężko stwierdzić ale bankowo lata 80 ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest Czasem pojawia się na allegro Czy do ściągnięcia nie wiem W swoich zbiorach posiadam dwa

> egzemplarze z tym, że jeden dotyczy aut z początku produkcji (katalog z 1971) Rok wydania

> drugiego ciężko stwierdzić ale bankowo lata 80

Ja mam z 1991 roku wiec taki by mi sie przydal. Czasem ciezko wytlumaczyc w sklepie o np. brakuje mi tej tulejki, ktora blokuje opadanie klapy bagaznika i nigdzie nie moge jej znalezc. Jakbym mial numer to moze nawet bym to dorobil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam z 1991 roku wiec taki by mi sie przydal. Czasem ciezko wytlumaczyc w sklepie o np. brakuje

> mi tej tulejki, ktora blokuje opadanie klapy bagaznika i nigdzie nie moge jej znalezc. Jakbym

> mial numer to moze nawet bym to dorobil.

Ustaliłem, ze katalog jest z 1985 ok.gif Poszukam odpowiedniej karty i jak znajde to ja zeskanuje i Ci prześle ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.