Skocz do zawartości

webasto w Cromie?


StiloMWVANActive

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy w Cromach było dostępne fabryczne podgrzewanie silnika i wnętrza uruchamiane z pilota? Jakoś nigdzie nie natknąłem się na info o webasto w Cromie, a ostatnio trochę szperam i czytam. Wiemy, że w Stilo było webasto w opcji. Poza tym jest to wynalazek zimą przydatny i trochę obciach, że w Cromie mógł być niedostępny. A może było jakieś lepsze coś od webasto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Było Webasto, ale pewnie musiałbyś szukać autka gdzieś gdzie jest zimno np. Finlandia a tam zdaje

> się autka są dość drogie.

Na przykładzie webasto w Cromie widać jak Fiat wyciągnął nauczkę z przypadku Stilo, które było naszpikowane wyposażeniem, w tym webasto i to dostępnym nie tylko w Skandynawii, przez co było zbyt drogie.

Webasto fajna sprawa i w Polsce też by się przydało bo zimy Panie, ostre ostatnimi czasy bywają. Osobiście dla mnie nie jest ono bardzo konieczne. Swoją drogą mój znajomy ma Mazdę 6, sprowadzoną z Hiszpanii właśnie z webasto na pokładzie. Dziwne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.