Skocz do zawartości

Czy rozbierał ktoś skrzynkę bezpieczników?


manic

Rekomendowane odpowiedzi

> Chodzi mi o zdjęcia wnętrza skrzynki bezpieczników pod kierownicą, bo okazło się, że nie mam

> uzbrojonych pinów od bezpiecznika F34 a chciałbym je uzbroić i wykorzystać.

Ja rozbierałem, lecz zdjęć nie posiadam. Sprawa banalna, musisz odkręcić ta obudowę plastikową co zasłania skrzynkę bezpieczników potem 3 imbusy trzymające i wyciągasz skrzynkę. Potem musisz rozdzielić tył skrzynki, bo składa się z 2 części, a następnie podważyć zapadki po bokach by otworzyć skrzynkę. Nie zapomni przed rozłożeniem skrzynki wyciągnąć wszystkie bezpieczniki i przekaźniki. Bez prokblemu dasz sobie rade smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. A jak to wygląda w środku - zwłaszcza połączenie pinów od gniazd bezpieczników z pinami złącz? Czy to jest na zasadzie Plug And Play czy na stałe lutowane do druku. Polityka Fiata w przypadku wersji instalacji elektrycznej jest niewytłumaczalna. Jestem na etapie dokładania elektrycznych szyb z tyłu. To, że nie miałem instalacji to pikuś, ale jak zobaczyłem, że Fiat wyciął ze skrzynki piny pod bezpieczniki to już zdziwienie i gdybym wiedział o tym wcześniej wyleczyłbym się z tego gadżeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy to jest na zasadzie Plug And Play czy na stałe lutowane do druku.

Masz druk "mechaniczny" i piny są z niego wyginane i raczej nic nie dołożysz. Masz zdjęcie ze skrzynki koło aku, a druga pewnie jest taka sama. Leży u mnie taka i musiałbym ją rozebrać.

285933199-P1000857.1.JPG

post-28378-14352516267016_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.