Skocz do zawartości

"Palący" problem ...


Porki89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam 1 problem, i jedno pytanie:

1. Problem jest taki, że w moim Uniaku nie chce się załączyć światło mijania od strony kierowcy, a drugie świeci normalnie, dodam że światła długie i pozycyjne świecą normalnie na oby dwóch lampach.

Zamieniłem żarówkę nic to nie dało,bezpieczniki też sprawdzone, sprawdziłem na kostkach szary kabel, na oby dwóch około 11,8. Co może być przyczyną ???

2. Pytanie mam takie od czego jest przekaźnik, którego kable do kostki odchodzą od skrzynki bezpieczników i zwisa luźno za skrzynką ??? Podniosłem go i wylało mi się z niego pełno wody ... frown.gif

I od czego są te dwa przekaźniki z przodu skrzynki ???

Pozdro dla Wszystkich smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaźniki są od: świateł przeciwmgłowych tylnych, podgrzewania szyby, ale ten 3 to nie wiem od czego... A co do świateł miałem takie problemy. Początkowo zrobione było obejście na skrzynce, ale osobiście proponuję zrobić instalację przez przekaźniki i problem się na pewno skończy. A skrzynki nie zalało Ci czasem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przekaźniki są od: świateł przeciwmgłowych tylnych, podgrzewania szyby, ale ten 3 to nie wiem od

> czego... A co do świateł miałem takie problemy. Początkowo zrobione było obejście na

> skrzynce, ale osobiście proponuję zrobić instalację przez przekaźniki i problem się na pewno

> skończy. A skrzynki nie zalało Ci czasem??

Zawsze miałem problem, że było tak lekko wilgotno i tyle ...

Przekaźniki to mam jeden przy skrzynce koło bez., a drugi jakby lekko obok skrzynki to chyba od kierunkowskazów jest ... A ten trzeci tak jak mówię, leci dużo kabli za skrzynką do kostki w której wpięty jest ten przekaźnik, jak coś to będę musiał chyba fotkę strzelić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klik - masz schemat centralki elektrycznej - to powinno rozwikłać wszelkie wątpliwości wink.gif. A w kostce tej od świateł to spróbuj może poczyścić wsuwki, bo może po prostu zaśniedziały. A mierzyłeś jaki prąd dochodzi do kostki [natężenie]?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka, sorki że post pod postem, ale dowiedziałem się że to jest przekaźnik od przeciwmgielnych o taki, nie mogę go dostać u siebie a w fiacie powiedzieli mi że koszt 128zł, chyba oszaleli shocked.gif !!! Nie wiecie gdzie go dostać ???

A co do tego światła, atak jak mówiłem wcześniej pomiar na siwym kablu pokazuje ok. 11,80, ale włożyłem nową żarówkę na 2 kablach i nie świeci dalej mijania, drogowe są no i postój ... Macie jakieś pomysły ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.