Skocz do zawartości

Fotelik dziecięcy - brak możliwości wyłączenie poduszek


paweldk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy jest jakakolwiek możliwość zamontowania fotelika w przypadku gdy nie da się wyłączyć poduszek ? Tigra jest 2 osobowa, w tej wersji co mamy nie ma w fotelu pasażera systemu wykrywania zajętości. Niestety nie mam instrukcji po polsku. Znalazłem po angielsku ale akurat o tej poduszce nie zakumałem http://www.opel.gr/content/dam/Opel/Europe/master/hq/en/04_Owner/02_Manuals/Manual_Tigra_2009_en.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Czy jest jakakolwiek możliwość zamontowania fotelika w przypadku gdy nie da się wyłączyć

> poduszek ? Tigra jest 2 osobowa, w tej wersji co mamy nie ma w fotelu pasażera systemu

> wykrywania zajętości. Niestety nie mam instrukcji po polsku. Znalazłem po angielsku ale akurat

> o tej poduszce nie zakumałem

> http://www.opel.gr/content/dam/Opel/Europe/master/hq/en/04_Owner/02_Manuals/Manual_Tigra_2009_en.pdf

W skrocie - nie ma wylacznika poduszki. Aczkolwiek, ejsli uzyjesz fotelika Opla z odpowiednim diwajsem wbudowanym, auto samo rozpozna, ze fotelik jest na przednim siedzeniu i deaktywuje podusze, co objawi sie odpowiednia kontrolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W skrocie - nie ma wylacznika poduszki. Aczkolwiek, ejsli uzyjesz fotelika Opla z odpowiednim

> diwajsem wbudowanym, auto samo rozpozna, ze fotelik jest na przednim siedzeniu i deaktywuje

> podusze, co objawi sie odpowiednia kontrolka.

No właśnie też tak to zrozumiałem. znalazłem te foteliki, cena zabija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.