Skocz do zawartości

pioneer deh 3400ub


misiek1919

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce kupić radio jak w temacie i chciałem spytać czy ktoś tutaj takie ma i czy nie narzeka?? od razu mówię, melomanem nie jestem, ma to ładnie grać tylko z przednim zestawem odseparowanym, a przy okazji chciałem zapytać gdzie kupić tzn o jakiegoś poleconego sprzedawcę pioneera, żeby nie było, że kupie a tu się okaże , że brak gwarancji producenta albo jakieś inne "kwiatki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, chce kupić radio jak w temacie i chciałem spytać czy ktoś tutaj takie ma i czy nie narzeka??

> od razu mówię, melomanem nie jestem, ma to ładnie grać tylko z przednim zestawem

> odseparowanym, a przy okazji chciałem zapytać gdzie kupić tzn o jakiegoś poleconego sprzedawcę

> pioneera, żeby nie było, że kupie a tu się okaże , że brak gwarancji producenta albo jakieś

> inne "kwiatki".

Sadziłem się na ten model,ale trafił mi się w super stanie 4900ib.Pojedź do MM,albo innego marketu,tam kupisz z pewną gwarancją.W razie czego wieziesz do sklepu z reklamacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sadziłem się na ten model,ale trafił mi się w super stanie 4900ib.Pojedź do MM,albo innego

> marketu,tam kupisz z pewną gwarancją.W razie czego wieziesz do sklepu z reklamacją.

do najbliższego media marktu to mam z 80 km a na ich stronie nie mogę wejść w radiootwarzacze a na stronie euro to radyjko jest droższe o jakąś stówkę niż na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.